Rezultate te kerkimit per termin: +Ndonese

Total: 7439
No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:18.075Z

Masaker ne Kaliforni mbi 12 viktima

brbrShteti i Kalifornise tronditet nga nje sulm me arme ne nje qender shendetesore qe trajton persona autik dhe te semure mendor Raportimet nga vendi i ngjarjes flasin per te pakten 12 viktima ndonese ka te dhena se numri i personave te vrare ne kete sulm mund te jete dhe 20 Policia ka rrethuar gjit

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:45.396Z

Situata ne Shkoder drejt permiresimit

Situata ne Shkoder pas permbytjeve eshte me e qete dhe nuk paraqitet problematike ndonese situata me problematike paraqitet ne fshatin Obot e komunes Ana e Malit i cili eshte izoluar komplet nga uji per here te peste brenda ketij viti. Sipas korespodentit nga Shkodra per Ora News Lumi Buna nuk

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:15.940Z

Vasili: Korrupsioni në rënie

Sistemi i referimit ka zbutur dhënien e parave nën dorë në shërbimin shëndetësor, ndonëse mbetet ende shumë për të bërë. Këtë ka deklaruar ministri i Shëndetësisë, Petrirt Vasili në një konferencë pas 9 muaj si drejtues i shëndetësisë, teksa u kërkon qytetarëve

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:03.684Z

Asambleja munguan Islami dhe Harasani

Dy zerat me kritike te vijes se drejtimit te Partise Socialiste deputetet Kastriot Islami dhe Andis Harasani nuk ishin dje pjese e mbledhjes se Asamblese Kombetare te PS-se. Ndonese Islami dhe Harasani jane pjese e kesaj asambleje ata nuk preferuan te beheshin pjese e punimeve te saj. Ky qendrim ka

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:30.220Z

Ligji antiduhan, rinis kontrolli i ambienteve

Rinis kontrolli i ambienteve publike, ne perpjekje per te zbatuar ligjin antiduhan. Inspektoriati Sanitar dhe Drejtoria e Shendetiti Publik kane nxjerre ne terren inspektoret per te vendosur gjoba ndaj subjekteve qe shkelin kete ligj. Aksioni ka nisur nga Qendra Spitalore Universitare.

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:18.140Z

Kryeministri Berisha mbledh ministrat, ne dreken e fundit qeverisese

Pas mbledhjes se fundit te qeverise, kryeministri Berisha i mblodhi ministrat e kabinetit te tij, per nje dreke private miqesore, ne ambientet e Viles 31, per te festuar mbylljen e nje pune kater vjecare te qeverise qe ai drejton. Ndonese ne nje dreke private, ministrat qendruan te vendosur ne tavol

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:03.849Z

Shërbimi i mamografisë, numri i konsultave dhe vizitave tepër i ulët

Ndonese sherbimi i mamografise ne qytetin e Shkodres eshte ne dispozicion prej shume vitesh, eshte dashur konsulta me mjeket e familjes, te cilet kane ndikuar ne rritjen e numrit te femrave te vijne per te marre kete sherbim. Sipas teknikut te imazherise ne repartin e mamografise, Besnik Barbullushi

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama