Rezultate te kerkimit per termin: +Ndonese

Total: 7439
No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:03.684Z

Asambleja munguan Islami dhe Harasani

Dy zerat me kritike te vijes se drejtimit te Partise Socialiste deputetet Kastriot Islami dhe Andis Harasani nuk ishin dje pjese e mbledhjes se Asamblese Kombetare te PS-se. Ndonese Islami dhe Harasani jane pjese e kesaj asambleje ata nuk preferuan te beheshin pjese e punimeve te saj. Ky qendrim ka

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:30.220Z

Ligji antiduhan, rinis kontrolli i ambienteve

Rinis kontrolli i ambienteve publike, ne perpjekje per te zbatuar ligjin antiduhan. Inspektoriati Sanitar dhe Drejtoria e Shendetiti Publik kane nxjerre ne terren inspektoret per te vendosur gjoba ndaj subjekteve qe shkelin kete ligj. Aksioni ka nisur nga Qendra Spitalore Universitare.

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:18.140Z

Kryeministri Berisha mbledh ministrat, ne dreken e fundit qeverisese

Pas mbledhjes se fundit te qeverise, kryeministri Berisha i mblodhi ministrat e kabinetit te tij, per nje dreke private miqesore, ne ambientet e Viles 31, per te festuar mbylljen e nje pune kater vjecare te qeverise qe ai drejton. Ndonese ne nje dreke private, ministrat qendruan te vendosur ne tavol

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:03.849Z

Shërbimi i mamografisë, numri i konsultave dhe vizitave tepër i ulët

Ndonese sherbimi i mamografise ne qytetin e Shkodres eshte ne dispozicion prej shume vitesh, eshte dashur konsulta me mjeket e familjes, te cilet kane ndikuar ne rritjen e numrit te femrave te vijne per te marre kete sherbim. Sipas teknikut te imazherise ne repartin e mamografise, Besnik Barbullushi

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:52.658Z

Shqiperi KQZ vendos zevendesimin e anetareve te opozites ne komisione

Ne Shqiperi komisioni qendror i zgjedhjeve vendosi sot te plotesoje vendet e perfaqesuesve te opozites ne komisionet zonale te votimit. Ndonese jane tejkaluar shume afate Partia Socialiste dhe ajo e Bashkimit te te Drejtave te njeriut te cilat kane shumicen ne gjysmen e ketyre komisioneve nuk i kane

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:48.770Z

A/H1N1, qytetaret hezitojne te bejne vaksinen

Ndonese nuk kane informacionin e duhur mbi vaksinen kunder virusit A H1N1 qytetaret shqiptare hezitojne ta aplikojne ate, pasi kane frike nga komplikacionet edhe pse autoritetet shendetesore bejne apel qe grate shtatzena dhe te semuret kronike duhet ta bejne me domosdoshmeri . Ne poliklin

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:22.483Z

Shuhet zjarri ne Dubai

brbrZjarri qe perfshiu nje hotel ne nje gratacele luksoze ne Dubai duke shkaktuar panik oret e fundit te 2015-es eshte shuar ndonese re tymi shihen ende nga ndertesa Fatmiresisht nga flaket nuk u shenuan viktima por u plagosen lehte 16 persona 4 skuadra zjarrfikesish mberriten ne vendngjarje Person

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama