Rezultate te kerkimit per termin: +Ndoshta

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:43.119Z

Pavaresia e Kosoves Vucic Ndoshta keto endrra realizohen

Transmetuar me 03042016 - 1422 Kryeministri i Serbise Aleksander Vucic ka perdorur ironi kur eshte pyetur nga gazetaret per njohjen e pavaresise se Kosovesbr br I pyetur se si do te reagonte sikur pas zgjedhjeve parlamentare ne Ser

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:41.521Z

Trump: Putin ndoshta është përfshirë në vrasje!

Presidenti amerikan, Donald Trump ka thënë në një intervistë televizive se beson që homologu i tij rus, Vladimir Putin ndoshta është përfshirë në vrasje dhe ka pohuar sërish se Moska ka ndërhyrë në politikën amerikane. Trump po ashtu ka thënë se nuk e di nëse Sekretari amerikan i

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:35.535Z

Miley, ndoshta ke zgjedhur bluzën e gabuar (FOTO)

Share Aktorja dhe këngëtarja amerikane, Miley Cyrus, është shfaqur rrugëve të Los Angelos zbathur dhe duke vrapuar drejt makinës së saj, për tu shpëtuar paparacëve. Por, 19-vjeçarja ka zgjedhur një veshje të gabuar, pasi bluza e saj ka qenë shumë e hapur dhe poshtë nuk ka pasur t

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:10.525Z

Berisha Vrasjet ndoshta nga Garda

TIRANE - Kryeministri Sali Berisha deklaron se kater personat qe mbeten te vrare ne demonstraten e opozites 21 janarin e kaluar nuk jane qelluar me arme zjarri nga Policia e Shtetit por ndoshta mbeten viktima te plumbave rikoshet nga Garda Kombetare.Deklarata e z.Berisha u be ne prag te njevjetorit

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:15.276Z

Bogdanoviç:Zgjedhjet lokale serbe në Kosovë? Ndoshta jo

Ministri serb për Kosovën Goran Bogdanoviç deklaroi se ndoshta nuk do të mbahen zgjedhjet lokale të Serbisë në Kosovë. “Nuk dëshirojmë që ta shkelim Rezolutën 1244 dhe ndoshta nuk do të organizojmë zgjedhjet lokale në

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:23.457Z

FOTOT që (ndoshta) si keni parë kurrë, të Barack Obama!

Për 9 ditë ai nuk do të jetë më president i SHBA-së. Ndaj stafi i tij ka risjellë në kujtesë disa foto të veçanta të presidentit Obama. Duke notuar, duke ngrënë akullore apo duke luajtur basketboll.

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:36.532Z

Rifillimi i bisedimeve, ndoshta në nëntor

Fillimi i muajit nëntor mund t’i rikthejë Kosovën dhe Serbinë në tryezën e bisedimeve. Edita Tahiri pohon se pala serbe do të dorëzohet para presionit të BE’së për të rinisur dialogun për energjinë, telekomin dhe bashkëpunimin rajonal. Me gjithë kërkesat e BE’së, Kos

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama