Rezultate te kerkimit per termin: +Ndoshta

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:42.605Z

Rama kërkon ndihmë të lexojë përgjigjen e Bashës: Po? Jo? Ndoshta po ndoshta jo? As po as jo? Apo thjesht asgjë?

Kryeministri Edi Rama thotë se nuk është në gjendje të kuptoj në të vërtet se çfarë përgjigje i ka kthyer Lulzim Basha pas ftesës së tij për takim: Po? Jo? Ndoshta po ndoshta jo? As po as jo? Apo thjesht asgjë? Dhe për këtë kërkon ta gjykojnë vet lexuesit. Sot i kam nisur zyrt

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:49.559Z

Ndoshta e kam gabim

Pse është në rritje kërkesa publike që komandantët të ndëshkohen për bëmat e luftës – në emër të zhvatjeve të pasluftës? Nga Dukagjin Gorani*   Javën e kaluar, Fatos Lubonja dhe Arben Idrizi e shkaktuan një infarkt publik mes shqiptarësh. Si zakonisht,

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:49.894Z

Vrasjet në Francë, ndoshta krim brenda familjes

Gazeta ShqipKrimi Hetuesit francezë njoftuan se një mosmarrëveshje familjare mbi pasurinë mund të jetë shkaku i vrasjes së një familjeje të tërë angleze, një krim që ndodhi në alpet e Francës. Tre anëtarë të një familjeje, Saad al-Hilli, 50 vjeç, bashkëshortja e tij dhe kunata u

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:48.327Z

Balotelli Ndoshta keni te drejte sjam Italian

I kryqezuar nga mediat analistet por edhe nga tifozet pas eliminimit te Italise ne Boteror Mario Ballotelit nuk i mbajne me nervatbr br Edhe pse eshte perkujdesur disi ne perzgjedhjen e fjaleve SuperMario reagon ashper ne rrjetet sociale ndaj atyre qe i kujtojne faktin se eshte nje italian i natyr

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:48.843Z

Mos ndoshta Kim e ka ndërmend të martohet?

Në fillim u dëgjua se Kim Kardashian dëshiron të ketë një fëmijë me të dashurin e saj Kanye West dhe tashmë e shohim të veshur me fustan nusërie. Ne çdo ditë po marrim të reja nga jeta e saj. Kim Kardashian ka hedhur në Twitter foton me fustan të bardhë nën shënimi

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:15.274Z

Zgjedhjet lokale serbe në Kosovë? Ndoshta jo

Ministri serb për Kosovën Goran Bogdanovic deklaroi se ndoshta nuk do të mbahen zgjedhjet lokale të Serbisë në Kosovë. “Nuk dëshirojmë që ta shkelim Rezolutën 1244 dhe ndoshta nuk do të organizojmë zgjedhjet lokale në Kosovë”, ka thënë Bogdanovic për mediat serbe. Ai k

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:18.091Z

Masakra në Kaliforni, Obama: Ndoshta është terrorizëm

Nuk e dimë akoma arsyen e këtij sulmi të tmerrshëm. Kështu është shprehur Barack Obama mbi masakrën kundër personave me aftësi të kufizuar në San Bernardino në Kaliforni. FBI-ja po heton, – ka shtuar presidenti amerikan, – por duhet të bëjmë më shumë për të parandalua

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama