Rezultate te kerkimit per termin: +Ndoshta

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:15.274Z

Zgjedhjet lokale serbe në Kosovë? Ndoshta jo

Ministri serb për Kosovën Goran Bogdanovic deklaroi se ndoshta nuk do të mbahen zgjedhjet lokale të Serbisë në Kosovë. “Nuk dëshirojmë që ta shkelim Rezolutën 1244 dhe ndoshta nuk do të organizojmë zgjedhjet lokale në Kosovë”, ka thënë Bogdanovic për mediat serbe. Ai k

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:18.091Z

Masakra në Kaliforni, Obama: Ndoshta është terrorizëm

Nuk e dimë akoma arsyen e këtij sulmi të tmerrshëm. Kështu është shprehur Barack Obama mbi masakrën kundër personave me aftësi të kufizuar në San Bernardino në Kaliforni. FBI-ja po heton, – ka shtuar presidenti amerikan, – por duhet të bëjmë më shumë për të parandalua

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:58.812Z

Fundi i luftërave, ndoshta i mundshëm

Gazeta ShqipShkenca Një studim sociologjik konsideron mundësinë për paqe në botë si realiste Ne kemi parë gjithnjë e më pak luftëra mes vendeve të ndryshme që nga viti 1945 dhe kjo gjë i ka çuar disa shkencëtarë të mos shohin arsye për të dyshuar se lufta mundet të zhduket një d

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:43.119Z

Pavaresia e Kosoves Vucic Ndoshta keto endrra realizohen

Transmetuar me 03042016 - 1422 Kryeministri i Serbise Aleksander Vucic ka perdorur ironi kur eshte pyetur nga gazetaret per njohjen e pavaresise se Kosovesbr br I pyetur se si do te reagonte sikur pas zgjedhjeve parlamentare ne Ser

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:41.521Z

Trump: Putin ndoshta është përfshirë në vrasje!

Presidenti amerikan, Donald Trump ka thënë në një intervistë televizive se beson që homologu i tij rus, Vladimir Putin ndoshta është përfshirë në vrasje dhe ka pohuar sërish se Moska ka ndërhyrë në politikën amerikane. Trump po ashtu ka thënë se nuk e di nëse Sekretari amerikan i

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:35.535Z

Miley, ndoshta ke zgjedhur bluzën e gabuar (FOTO)

Share Aktorja dhe këngëtarja amerikane, Miley Cyrus, është shfaqur rrugëve të Los Angelos zbathur dhe duke vrapuar drejt makinës së saj, për tu shpëtuar paparacëve. Por, 19-vjeçarja ka zgjedhur një veshje të gabuar, pasi bluza e saj ka qenë shumë e hapur dhe poshtë nuk ka pasur t

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:10.525Z

Berisha Vrasjet ndoshta nga Garda

TIRANE - Kryeministri Sali Berisha deklaron se kater personat qe mbeten te vrare ne demonstraten e opozites 21 janarin e kaluar nuk jane qelluar me arme zjarri nga Policia e Shtetit por ndoshta mbeten viktima te plumbave rikoshet nga Garda Kombetare.Deklarata e z.Berisha u be ne prag te njevjetorit

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama