Rezultate te kerkimit per termin: +Ndrhyn

Total: 28
No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:52.373Z

Vlor, policia shpton nga mbytja tre persona

Tre persona q u rrezikuan t mbyteshin mbrmjen e s diels n ujrat e nj lumi n afrsi t bazs detare t Pasha Limanit, u shptuan nga forcat e policis q ndrhyn n koh. Burime zyrtare t policis lokale, bn t ditur se 3 shtetasit mes t cilve edhe drejtuesi i nj furgoni me t cilin udhtonin, u prfshin nga ujra

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:52.374Z

Brae akuzon Topin: Po ndrhyn n organin e akuzs

Nnkryetari i Grupit Kuvendor socialist, Erion Brae, ka akuzuar sot Presidentin Bamir Topi pr ndrhyrje n hetimet e Organit t Prokuroris prr rrugn Durrs-Kuks. Brae iu referua pr kt, ndrrimit nga ana e Presidentit t prokurorit q po hetonte shtjen n fjal. Ligjvnsi socialist bri t ditur se PS do ti drgoj

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:02.369Z

Srebrenica, gjenerali: Faji i homoseksualëve

Masakra e Srebrenics nuk u parandalua nga trupat holandeze pr faktin se ata ishin homoseksual. sht ky pretendimi i nj ish-gjenerali amerikan, i cili thot se vrasja e 8 mij burrave mysliman n vitin 1995, mund t ishte evituar nse batalioni i ushtrarve hollandez, q operonte n zon t mos ishte i prbr nga

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:01.047Z

Berluskoni grindet me gazetarin dhe sulmon opozitën

Gazetart pr kryeministrin italian jan si mushkonjat, nuk e ln kurr rehat. N nj konferenc pr shtyp t mbajtur n Rom kryeministri Berluskoni nuk arriti t mbaronte nj fjali si pasoj e nj gazetari, i cili i bnte pyetje papushim dhe pa rradh, n lidhje me akuzat pr korrupsion q rndojn mbi t dhe mbshtets t

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:53.063Z

Rezolut pr Reformn n Drejtsi

Start (Tiran)-Shoqata e gjyqtarve ka reaguar pr mnyrn se si Reforma n Drejtsi po evoluon. Gjyqtart, n asistencn e Transparency International Albania, kan hartuar nj rezolut ku krkojn prfshirjen e tyre dhe t grupeve t interesit n hartimin e Reforms n Drejtsi. Ndrkoh, TIA kane organizuar nje seanc dgj

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:19.352Z

Hamallaj, banorët padisin kryeinspektorin e Ndërtimores

Banort e fshatit Hamallaj t Durrsit i jan drejtuar dje prokuroris s rrethit dhe kan depozituar nj padi penale ndaj kreut t Inspektoratit Ndrtimor, Gjergji Bojaxhi, Policis Ndrtimore dhe Policis s Shtetit. M 1 korrik banort e fshatit u konfrontuan me policin, pasi kundrshtonin aks

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:19.929Z

Një strukturë speciale për policinë e Tiranës

Nuk jan pamje reale nga skenat e ndonj pengmarrje, por nj demostrim i forcave speciale t repartit RENEA, nj nga forcat m elitare q ka policia shqiptare. Jan pikrisht ato q ndrhyn pr zgjidhjen e nj konflikti, pr arrestimet e personave me rrezikshmri t lart si dhe pr operacione q krkojn nivel t lart f

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama