Rezultate te kerkimit per termin: +Ndrkoh

Total: 1898
No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:15.474Z

Ndërhyrjet në rrjetin e Ujësjellësit, 20 padi penale

Mbi 20 subjekte do t hetohen nga prokuror t rrethit Tiran pr ndrhyrje t paligjshme n rrjetin e shprndarjes s ujsjellsit. Vet kreu i ksaj drejtorie n Tiran, Sait Dollapi depozitoi n mesdit n prokurorin e rrethit, kallzimet penale, duke shnuar kshtu rastin e par t procedimeve penale mbi konsumatort. P

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:52.846Z

Shumica anashkalon Grdecin, opozita braktis Kuvendin

Opozita ka braktisur sot salln e Kuvendit pasi prfaqsuesit e shumics krkuan ndrprerjen e diskutimeve pr tragjedin e Grdecit. Nnkryetari i Grupit Kuvendor Socialist, Erion Brae, u shpreh se nuk sht normale q t mbyllet debate ndrsa shtypi hedh drit gjithmon e m shum mbi tregtin e armve. sht amoral

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:52.854Z

Qendra e Tirans n KRTT

Antart e Kshillit t Rregullimit t Territorit t Tirans jan njohur sot nga afr me projektin e studios vbelge q javn e kaluar fitoi konkursin pr sistemin e qendrs s kryeqytetit. Antart u njohn me t gjitha detajet e nevojshme ndrkoh q pr dhnien e startit t punimeve do t duhet nj tjetr mbledhje pr t vend

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:29.208Z

Mbeten në burg tutorët e prostitutave në plazh

Masa Gjykata l n qeli edhe dy prostitutat e kapura Mbeten n burg pes personat e arrestuar pes dit m par pr shfrytzim dhe ushtrim prostitucioni. Bhet fjal pr t ndaluarit gjat operacionit “Summer 2010”. Tre djemt dhe dy vajzat q u kapn n flagranc jan paraqitur dje para togave t zeza n Gjy

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:37.409Z

Njerëzit më pak besim te Bashkimi Europian

Eurobarometri Sondazhi i fundit tregon ulje t besimit n institucionin e Brukselit Besimi i njerzve tek Bashkimi Europian ka rn n nivele rekord n shum vende antare t organizats. Kjo ka ndodhur edhe ndrsa vende t ndryshme po prballen me nj shtim t madh t papunsis dhe t problemeve financiare, veanrish

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:52.850Z

Prokuroria krkon 3 vjet heqje lirie pr Nikolin Jakn

Nikolin Jaka t dnohet me tre vjet heqje lirie si dhe t shlyej edhe gjobn prej 2 milion leksh. Kjo sht pretenca e krkuar nga Prokuroria ndaj ish zv.Ministrit t Transporteve, Nikolin Jaka. Ky i fundit akuzohet pr korrupsion pasiv ndrkoh q arrestimi u shoqrua me debate politike. Ndrkoh, pr t arrestu

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:06.783Z

Tërmet 6.9 ballë në Kinë, shënohen 400 viktima

Nj trmet i fuqishm ka goditur veriperndimin e Kins duke i marr jetn 400 personave dhe plagosur mbi 10000 t tjer. Trmeti prej 6.9 ball i shkalls Rihter e kishte epiqendrn n provincn e Qingait. M shum se 80 prqind e ndrtesave n qytetin Jushu sht shembur. Trmeti ra n ort e para t mngjesit, ndrkoh q nje

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama