Rezultate te kerkimit per termin: +Ndrsa

Total: 3175
No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:52.874Z

Kruj, humb jetn nj 45-vjear

Nj 45-vjear nga rrethi i Krujs, sht i gjetur i pajet n nj parcel t mbjell me kanabis sativa. Hamit Karaj, punonjs i prkrahjes sociale n komun, sht gjetur i vrar n parceln e tij, ndrsa ende nuk dihen plotsisht motivet e ngjarjes. Policia ka ngritur dy pista hetimi, ku e para sht e ajo e vrasjes,

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:38.499Z

Edhe Robinjo drejt Milanit, Borrielo huazohet te Juve

Lvizjet Pas Ibrahimovi, Milani krkon t realizoj nj tjetr blerje t madhe: bhet fjal pr Robinjon. Sulmuesi cilsohet fare pran kalimit te kuqezinjt, ndrsa transferimi mund t realizohet sot, pasi pritet prgjigjja e Manester Sitit. “Sitizns” pretendojn 18 milion euro pr brazilian, ndrsa ofer

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:52.873Z

T hnn privatizimi i OSSH

T hnn do t zhvillohet tenderi pr privatizimin e Operatorit t Sistemit t Shprndarjes (OSSH). Ministri i Ekonomis, Tregtis dhe Energjetiks, Genc Ruli, tha se n gar deri m tani jan katr kompani t huaja, przgjedhja e t cilave do t bhet me an t kritereve t vlersimit t ofertave. Ruli tha se do t vlersohen

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:27.944Z

Kuqeziu Nikaj synon finalen në vozitje

Olimpiada Rinore Marsel Nikaj, i cili ka konkurruar n sportin e vozitjes (rowing) ka hapur aventurn e ekipit olimpik t Shqipris n Lojrat Olimpike Rinore, q po zhvillohen n Singapor. Sportisti kuqezi sht paraqitur mjaft mir n konkurrimin n barkat me nj person, ku garonin 48 sportist nga e gjith bota

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:52.323Z

Mos shkoni n aeroporte pas vizits s mjekut!

Nj mbasdite n universitetin e Teksasit n Austin ndrsa t gjith ishin duke ln vendet e puns prsa i prket msuesve dhe ndrsa nxenesit po dilnin nga klasat e tyre rruget e korpusit u pushtuan nga dhjetra zjarrfikse dhe disa ambulanca. Itenerari i ktyre automjeteve q nuk ndjellin pr mir prfundoi tek ndrte

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:38.632Z

Europë, 10% e qytetarëve të BE-së, të papunë

Eurostat Numrin m t ult t t papunve e ka Austria, me 3.8%, ndrsa m t lartin, Spanja, me 20 pr qind Sipas t dhnave t Eurostat, situata nuk ka ndryshuar n krahasim me muajin qershor. Shifrat jan kto: nga 3,8% n Austri, n 20% n Spanj. Mes t rinjve, m pak se 25 vje, kjo shifr shkon n 20%. Me pak fjal,

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:29.181Z

Sherr masiv në Athinë, arrestohet Krstiç

Kaos n sfidn e basketbollit Greqi-Serbi: grushte, shkelma e karrige n fush Basketbollisti serb, Nenad Krsti, sht arrestuar t enjten n mbrmje pas nj sherri q shkaktoi pezullimin e ndeshjes s luajtur n Athin, ndrmjet prfaqsueses s Greqis dhe asaj t Serbis. Gjat tentativs pr t goditur me karrige basket

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama