Rezultate te kerkimit per termin: +Ndrsa

Total: 3175
No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:52.873Z

T hnn privatizimi i OSSH

T hnn do t zhvillohet tenderi pr privatizimin e Operatorit t Sistemit t Shprndarjes (OSSH). Ministri i Ekonomis, Tregtis dhe Energjetiks, Genc Ruli, tha se n gar deri m tani jan katr kompani t huaja, przgjedhja e t cilave do t bhet me an t kritereve t vlersimit t ofertave. Ruli tha se do t vlersohen

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:27.944Z

Kuqeziu Nikaj synon finalen në vozitje

Olimpiada Rinore Marsel Nikaj, i cili ka konkurruar n sportin e vozitjes (rowing) ka hapur aventurn e ekipit olimpik t Shqipris n Lojrat Olimpike Rinore, q po zhvillohen n Singapor. Sportisti kuqezi sht paraqitur mjaft mir n konkurrimin n barkat me nj person, ku garonin 48 sportist nga e gjith bota

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:52.323Z

Mos shkoni n aeroporte pas vizits s mjekut!

Nj mbasdite n universitetin e Teksasit n Austin ndrsa t gjith ishin duke ln vendet e puns prsa i prket msuesve dhe ndrsa nxenesit po dilnin nga klasat e tyre rruget e korpusit u pushtuan nga dhjetra zjarrfikse dhe disa ambulanca. Itenerari i ktyre automjeteve q nuk ndjellin pr mir prfundoi tek ndrte

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:38.632Z

Europë, 10% e qytetarëve të BE-së, të papunë

Eurostat Numrin m t ult t t papunve e ka Austria, me 3.8%, ndrsa m t lartin, Spanja, me 20 pr qind Sipas t dhnave t Eurostat, situata nuk ka ndryshuar n krahasim me muajin qershor. Shifrat jan kto: nga 3,8% n Austri, n 20% n Spanj. Mes t rinjve, m pak se 25 vje, kjo shifr shkon n 20%. Me pak fjal,

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:29.181Z

Sherr masiv në Athinë, arrestohet Krstiç

Kaos n sfidn e basketbollit Greqi-Serbi: grushte, shkelma e karrige n fush Basketbollisti serb, Nenad Krsti, sht arrestuar t enjten n mbrmje pas nj sherri q shkaktoi pezullimin e ndeshjes s luajtur n Athin, ndrmjet prfaqsueses s Greqis dhe asaj t Serbis. Gjat tentativs pr t goditur me karrige basket

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:52.873Z

Kapet me drog Zyhdi Morava

Pluhuri tejet fitimprurs po prfshin gjithnj e m shum, jo vetm trafikantt por edhe intelektualt. Me plot 9 kilogram kokain, sht arrestuar shkrimtari dhe ish-kryetari i Lidhjes s Shkrimtarve Zyhdi Morava. Morava e kishte fshehur drogn n dyert e nj makine, ndrsa e transportonte at me an t nj karoatreci

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:59.825Z

Moti në fundjavë shi, diell, ftohtë

Shi, diell, ftoht. Kjo sht panorama q do t na ofrohet n dy ditt e fundit t ksaj jave. Sipas shrbimit Meteoalb, moti do t vijoj t jet e paqndrueshm. Dita e shtun do t jet me kthjellime dhe vransira n pjesn m t madhe t vendit, vransirat m t dendura do t jen n zonat malore. Moti do t jet pa reshje edhe

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama