Rezultate te kerkimit per termin: +Ndryshimi

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:22.639Z

FOTOT/ Ndryshimi befasues i kësaj femre pas drogës

Dejah Hall ishte një vajzë shumë tërheqëse por droga e shpërfytyroi. Ajo nisi të përdorte hashash dhe më pas kaloi te heroina dhe u bë e varur. U shndërrova në një monstër, tregon ajo. Por prej 4 vitesh 26-vjeçarja amerikane nuk ka prekur drogë me dorë dhe është e pastër. Ndr

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:15.602Z

FOTOT/ Rama mahnitet nga ndryshimi i Fierit

Mbresëlënëse puna e kryebashkiakut të ri në Fier, ku transformimi është i thellë dhe po shtrihet me shpejtësi, në infrastrukturë rrugore, shkolla, hapësira publike komunitare që çlirohen nga çibanët e kudondodhur dhe kthehen në parqe apo rrugë këmbësore. Kështu shkruan kryemi

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:34.357Z

Drews Ndryshimi i kufijve copeton Ballkanin

Komandanti i trupave të KFOR-it, Erhard Drews ka paralajmëruar se ndryshimi eventual i kufijve të Kosovës sjell ndarje të reja në Ballkan. Duke folur nga qyteti i Pejës, Drews ka nënvizuar se ndryshimi i kufijve do të kërcënonte paq

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:52.909Z

Investimi për dhëmbët, ja ndryshimi i VIP-ave

Dhembe te bukur, buzeqeshje e fisme. Jo gjithcka dhuruar prej lindjes eshte persosmeri, por per aktoret, kengetaret dhe gjithe ata qe jeten e kane lidhur pos te tjerash edhe me imazhin, nje buzeqeshje rrezellitese eshte nje nga celesat e suksesit. Shume prej te famshmeve te Hollivudit, apo t

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:09.812Z

Çfarë ndryshimi në një vit për Christina Aguilera (FOTO)

Ja se çfarë ndryshimesh mund të sjellë një vit! Christina Aguilera habiti shumëkënd kur u shfaq me një fustan të bardhë në ceremoninë e ndarjes së çmimeve American Music Awards 2013. Këngëtarja 32- vjeçare dukej shumë më elegante në krahasim me një vit më parë./ep

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:14.170Z

Slogani Ne jemi ndryshimi-perpara

Në mbledhjen e kryesisë së Partisë Demokratike, ku u vendos për nisjen e fushatës elektorale në strukturat e PD-së, kryeministri Sali Berisha zbuloi sloganin elektoral të forcës që kërkon një tjetër mandat qeverisës.

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:29.288Z

Ndryshimi i dytë i Kushtetutës

Përveç tmerrit të Gërdecit, rritjes galopante të çmimeve, ndikimit të drejtpërdrejtë tek ne të krizës ekonomike në botë, papunësisë, depresionit për të ardhmen, qytetarëve tanë kohët e fundit i është shtuar si e injektuar me zor edhe një kokëçarje tjetër,

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama