Rezultate te kerkimit per termin: +Ne +Rama

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:45.539Z

Rama ne Kolonje

Kryetari i Partise Socialiste Edi Rama, gjate nje takimi ne Selenice te Kolonjes, ka premtuar se nje nga pikat kryesore te programit te Partise Socialiste do te jete bujqesia dhe zhvillimi rural. Po ashtu Rama ka akuzuar Kryeministrin Berisha se nuk ka mbajtur premtimet ne lidhje me naften pa akcize

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:58.170Z

Rama ne mitingun permbylles ne Durres

28 Qershori, eshte dita per t’u bashkuar te gjithe ne nje flamur, qe eshte flamuri kuq e zi, Ky ka qene apeli i kryetarit socialist Edi Rama, ne takimin permbylles ne qytetin e Durresit. Rama, eshte shprehur se qeveria socialiste qe do te vije pas zgjedhjeve, do te investoje ne Durres, me shume se

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:44.684Z

Rama vizite ne Kazakistan

Bashkepunimi ekonomik mes Shqiperise dhe Kazakistanit eshte ne fokus te vizites dy ditore qe kryeministri Rama po zhvillon ne Astana Gjate qendrimit ne kryeqytetin Kazak zoti Rama u takua me Presidentin Nursultan Nazarbajev me te cilin diskutoi per turizmin infrastrukturen dhe transportin si dhe per

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:54.135Z

Rama, takime ne Kukes

"Dialogu me Shqiperine" eshte ulur ne Kukes ne fshatrat Shishtavec dhe Uinisht ku kryetari socialist Edi Rama ka bashkebiseduar me banoret e zones per problemet e bujqesise. Rama eshte ndalur ne mungesen e tregut per produktet bujqesore ne fshatin Shishtavec, fakt qe sipas tij p

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:22.745Z

Rama Rilindje ne Vlore

Rama Rilindje ne Vlore E enjte 28 Mars 2013 2040 EDI RAMANje Vlore ndryshe ka premtuar Edi Rama pasi forca e tij politike te vije ne qeverisje Perpara qytetare vlonjate Rama ka prezantuar masterplanin per infrastrukturen e ketij qyteti Sipas tij ne kete zone PS eshte angazhuar te ndertoje

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:16.934Z

Kryeministri Rama ne Serbi

brbrKryeministri Edi Rama eshte nisur drejt Serbise Kreu i qeverise shqiptare se bashku me homologun serb Aleksander Vucic do te marre pjese diten e enjte ne forumin e gjashte te sigurise ne Beograd ku do te flitet mbi te ardhmen e marredhenieve shqiptaro-serbe dhe stabilitetin e Europes Juglindore

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:13.148Z

Kryeministri Rama ne Suedi

brbrReformat e ndermarra nga qeveria shqiptare jane vleresuar nga kryeministri i Suedise Stefan Lofven i cili ka mirepritur ne Stokholm kete te premte kreun e qeverise Edi Rama Ne fokus te takimit mes homologeve kane qene marredheniet dypaleshe te cilat jane cilesuar te shkelqyera Kryeministri Rama

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama