Rezultate te kerkimit per termin: +Ne +Rama

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:42.944Z

Rama ne Peshkopi

Entuziazmin dhe mikpritjen e qytetarëve të Peshkopisë Edi Rama e quajti një përgjegjësi për të, si kryeministër i ardhshëm i Shqipërisë, në transformimin e kësaj zone të harruar nga qeveria Berisha. “Kemi dety

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:57.434Z

Rama: Standardet ne rrezik

Ne qytetin jugor te vendit ne Sarande, kryetari i Partise Socialiste, Edi Rama perforcoi deklaratat ne lidhje me presionet ndaj nepunesve te administrates shteterore ne fushate, kritika qe u perfshine edhe ne raportin e trete te vezhguesve te OSBE-ODIHR. “Fushata elektorale po ktheh

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:30.253Z

Rama: Shqiperia, ne udhekryq

Kryetari i Partise Socialiste, Edi Rama shprehu pesimizmin e tij per zgjedhje te lira dhe te ndershme ne Shqiperi, per aq kohe sa nuk ka nje proces hetimor per votimet e 28 qershorit. “Kjo eshte nje ceshtje qe nuk eshte zgjidhur ende dhe ne do te bejme cmos qe e verteta te mos mbyll

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:22.579Z

Rama inspektime ne Pogradec

brbrKryeministri Edi Rama ka nisur nje tur ne juglindje te vendit per inspektimin e punimeve ne disa investime qe po kryhen nga qeveria Ndalesa e pare ka qene nje aks rrugor ne lagjen periferike te qytetit te Pogradecit qe projekt kap vleren e 500 mije dollareve Gjate inspektimit kryeministri eshte

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:45.703Z

Rama vizite ne Prishtine

brbrFluksi i vizitave diplomatike ne rajonin e Ballkanit mes te cilave dhe vizita e pare e nje Ministri te Jashtem te Greqise ne Kosove kane bere qe kryeministri shqiptar Edi Rama te zhvilloje nje vizite te paparashikuar ne Prishtine Burime te Vizion Plus prane Kryeministrise bejne me dije se kjo e

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:34.740Z

Kryeministri Rama ne Gjermani

brbrKryeministri Edi Rama ka nisur nje vizite zyrtare ne Gjermani Takimin e pare pjese te axhendes se tij Rama e ka patur me kreun e qeverise se Landit te Baden Wurtemberg Kretschman Gjate qendrimit ne Gjermani kryeministri Rama do te takohet me perfaqesues te biznesit vendas Gjate takimeve kreu i

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:42.231Z

Rama ne Fier Deri ne fund transparences

Kryetari i PS Edi Rama ka rikonfirmuar nga Fieri synimin e opozites per te rrezuar nga pushteti qeverine Berisha e zhytur ne korrupsion. Rama ka theksuar se opozita do te nise se shpejti protestat te cilat jane sipas tij mjeti i vetem per te rrezuar kete qeveri. Jemi te vendosur se ketij

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama