Rezultate te kerkimit per termin: +Ne +Rama

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:25.421Z

Rama Tirana udheheq ndryshimin ne territor Veliaj 112 projekte

Transmetuar me 20012016 - 1047 PUBLICITET Tirane 20 janar 2016 NOAal- Kryeministri Edi Rama thote se vizioni i ri per Tiranen ka nevoje per mbeshtetjebr br Duke folur sot ne Konferenca e Donatoreve per Tiranen ku prezanto

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:53.430Z

Rama ne Lushnje Zgjidhja e vetme largimi i Berishes

Ndalesa e rradhes e kryetarit te opozites Edi Rama ne turin “Fajin e ka Saliu” ka qene Lushnja nga ku ai edhe njehere riperseriti se zgjidhja e vetme per vendin eshte largimi i Sali Berishes nga pushteti. "Aty ku qeveria si këtu në vendin tonë nuk ësht&eum

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:43.424Z

Rama ne Lushnje: Kujtoni 44 votoni numrin 29 Qamil Xhani

Kryetari i Partise Socialiste, Edi Rama mori pjese pasditen e djeshme ne mitingun elektoral ne qytetin e Lushnjes. Ne fjalen e tij, kreu i PS-se ka preferuar t’i referohet mesazhit te nje veterani, i cili i ka kerkuar qe tu thote njerezve, qe kur te votojne te kujtojne vitin 1944 dhe te zgjedhin n

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:20.555Z

PD Rama nuk deklaron ne dogana pikturat e tij i paprekshem

Transmetuar me 19122015 - 1259 Tirane 19 dhjetor 2015 NOAal- Partia Demokratike deklaroi sot se cfare kuptimi do kishte shteti i te padrejtes shteti i korruptuar e kriminal qe ka ngritur Edi Rama nese ai vete nuk do te ishte ne krye te shkeljes dhe dhunimit

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:54.213Z

Rama ne Berlin sot Konferenca e Shteteve te Ballkanit Perendimor

0 brbr brbrKryeministri Edi Rama ndodhet ne Berlin ku do te marre pjese ne konferencen per Ballkanin e or

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:14.135Z

Rama: Pas kaq vitesh opozitamund të mblidhet ne biznesin

TIRANE- Kryeministri Edi Rama bashkëbisedim me qytetarët zbardhi paketën fiskale duke shpjeguar sesa do të ndikojë në xhepat e qytetarit sistemi i ri. Takimi u zhvillua në liqenin artificial. Rama tha se, qeveria ka krijuar një program krejt të ri për vitin ardhshëm dhe po bën një trans

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:12.268Z

Ndryshimet ne cmimin e energjise Rama Ne buxhetin e vitit 2015 rrisim pensionet e ndihmen per shtresat ne nevoje

0 brbr brbrQeveria do te dorezoje diten e hene ne Kuvend projektbuxhetin per vitin 2015 ne te cilen ka parashikuar edhe rritjen e pensioneve ate te ndihmes ekonomike per familjet ne nevoje si dhe personave me aftesi te kufizuarbrbr brbrTe gjitha keto nderhyrje ne buxhet Kryeministri tha se jane ber

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama