Rezultate te kerkimit per termin: +Ne +Rama

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:54.135Z

Rama, takime ne Kukes

"Dialogu me Shqiperine" eshte ulur ne Kukes ne fshatrat Shishtavec dhe Uinisht ku kryetari socialist Edi Rama ka bashkebiseduar me banoret e zones per problemet e bujqesise. Rama eshte ndalur ne mungesen e tregut per produktet bujqesore ne fshatin Shishtavec, fakt qe sipas tij p

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:22.745Z

Rama Rilindje ne Vlore

Rama Rilindje ne Vlore E enjte 28 Mars 2013 2040 EDI RAMANje Vlore ndryshe ka premtuar Edi Rama pasi forca e tij politike te vije ne qeverisje Perpara qytetare vlonjate Rama ka prezantuar masterplanin per infrastrukturen e ketij qyteti Sipas tij ne kete zone PS eshte angazhuar te ndertoje

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:16.934Z

Kryeministri Rama ne Serbi

brbrKryeministri Edi Rama eshte nisur drejt Serbise Kreu i qeverise shqiptare se bashku me homologun serb Aleksander Vucic do te marre pjese diten e enjte ne forumin e gjashte te sigurise ne Beograd ku do te flitet mbi te ardhmen e marredhenieve shqiptaro-serbe dhe stabilitetin e Europes Juglindore

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:13.148Z

Kryeministri Rama ne Suedi

brbrReformat e ndermarra nga qeveria shqiptare jane vleresuar nga kryeministri i Suedise Stefan Lofven i cili ka mirepritur ne Stokholm kete te premte kreun e qeverise Edi Rama Ne fokus te takimit mes homologeve kane qene marredheniet dypaleshe te cilat jane cilesuar te shkelqyera Kryeministri Rama

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:36.179Z

Bashkim Rama ne Shkup

brbrPas nje kohe te gjate pa u perfaqesuar me nivel ambasadori ne Maqedoni qeveria ka zgjidhur ngercin duke emeruar ne kete vend te ngarkuarin me pune diplomatin Bashkim Rama Ne mungese te ambasadorit i ngarkuari me pune eshte niveli me i larte i perfaqesimit Bashkim Rama eshte nje diplomat karrier

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:24.648Z

Rama: Shqiperia ne krize

Kryetari ne detyre i Partise Socialiste, Edi Rama ka shprehur sot shqetesimin e tij per krizen ekonomike e krizen e demokracise ne te cilen, sipas tij, eshte futur Shqiperia. Ne nje konference per mediat, Rama riktheksoi se PS e ndjen per detyre qe te luftoje per rikthimin e drejtesise d

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:42.944Z

Rama ne Peshkopi

Entuziazmin dhe mikpritjen e qytetarëve të Peshkopisë Edi Rama e quajti një përgjegjësi për të, si kryeministër i ardhshëm i Shqipërisë, në transformimin e kësaj zone të harruar nga qeveria Berisha. “Kemi dety

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama