Rezultate te kerkimit per termin: +Ne +Rama

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:13.148Z

Kryeministri Rama ne Suedi

brbrReformat e ndermarra nga qeveria shqiptare jane vleresuar nga kryeministri i Suedise Stefan Lofven i cili ka mirepritur ne Stokholm kete te premte kreun e qeverise Edi Rama Ne fokus te takimit mes homologeve kane qene marredheniet dypaleshe te cilat jane cilesuar te shkelqyera Kryeministri Rama

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:36.179Z

Bashkim Rama ne Shkup

brbrPas nje kohe te gjate pa u perfaqesuar me nivel ambasadori ne Maqedoni qeveria ka zgjidhur ngercin duke emeruar ne kete vend te ngarkuarin me pune diplomatin Bashkim Rama Ne mungese te ambasadorit i ngarkuari me pune eshte niveli me i larte i perfaqesimit Bashkim Rama eshte nje diplomat karrier

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:24.648Z

Rama: Shqiperia ne krize

Kryetari ne detyre i Partise Socialiste, Edi Rama ka shprehur sot shqetesimin e tij per krizen ekonomike e krizen e demokracise ne te cilen, sipas tij, eshte futur Shqiperia. Ne nje konference per mediat, Rama riktheksoi se PS e ndjen per detyre qe te luftoje per rikthimin e drejtesise d

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:42.944Z

Rama ne Peshkopi

Entuziazmin dhe mikpritjen e qytetarëve të Peshkopisë Edi Rama e quajti një përgjegjësi për të, si kryeministër i ardhshëm i Shqipërisë, në transformimin e kësaj zone të harruar nga qeveria Berisha. “Kemi dety

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:57.434Z

Rama: Standardet ne rrezik

Ne qytetin jugor te vendit ne Sarande, kryetari i Partise Socialiste, Edi Rama perforcoi deklaratat ne lidhje me presionet ndaj nepunesve te administrates shteterore ne fushate, kritika qe u perfshine edhe ne raportin e trete te vezhguesve te OSBE-ODIHR. “Fushata elektorale po ktheh

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:30.253Z

Rama: Shqiperia, ne udhekryq

Kryetari i Partise Socialiste, Edi Rama shprehu pesimizmin e tij per zgjedhje te lira dhe te ndershme ne Shqiperi, per aq kohe sa nuk ka nje proces hetimor per votimet e 28 qershorit. “Kjo eshte nje ceshtje qe nuk eshte zgjidhur ende dhe ne do te bejme cmos qe e verteta te mos mbyll

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:22.579Z

Rama inspektime ne Pogradec

brbrKryeministri Edi Rama ka nisur nje tur ne juglindje te vendit per inspektimin e punimeve ne disa investime qe po kryhen nga qeveria Ndalesa e pare ka qene nje aks rrugor ne lagjen periferike te qytetit te Pogradecit qe projekt kap vleren e 500 mije dollareve Gjate inspektimit kryeministri eshte

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama