Rezultate te kerkimit per termin: +Nes

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:21.797Z

Nesër protestohet

"Protesta do të mbahet nesër (të premtën) me fillim nga ora 12.00 dhe qytetarët e tubuar do të nisen nga objekti qendror i KEK-ut në drejtim të Sheshit Zahir Pajaziti, me vazhdim te objekti i Qeverisë", kanë njoftuar  Grupi i Qytetar&e

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:23.009Z

Nesër shi

Nesër është paraparë që në territorin e Kosovës të ketë reshje të vogla të shiut. Sipas Institutit Hidrometeorologjik të Kosovës (IHK), nesër parashihet të mbajë mot kryesisht i vranët dhe me kushte për reshje

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:44.303Z

Getoar Selimi nesër mbush... (Foto)

Reperi i njohur kosovar Getoar Selimi i njohur si Ghetto Geasy për publikun shqiptar nesër feston ditëlindjen. Sot ka postuar një fotografi në Instagram ku ka paralajmëruar koncertin e tij të radhës nesër më 3 Korrik. AdPlatformZone = {id: "8bc4ee166

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:24.775Z

Opozita nesër mban takim mobilizues

Subjektet opozitare kanë planifikuar për nesër një tubim që e kanë cilësuar si mobilizues me strukturat e veta. “Nesër, më 16 janar, në ora 13:00, subjektet opozitare mbajnë tubim mobilizues me struktura. Tubimi mbahet në Sallën

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:49.823Z

Specialja nesër në Kushtetuese

Opozita do të dërgoj nesër në Gjykatën Kushtetuese lëndë që konteston vendimi e Kuvendit për themelimin e Gjykatën Kushtetuese. Këtë e ka konfirmuar për KosovaPress, deputetja e Vetëvendosjes Albulena Haxhiu e cila tha se nesë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:18.632Z

Vucinic nesër i Arsenalit!

Sipas mediave italiane, Arsenali dhe Juventusi nesër pritet të zyrtarizojnë marrëveshjen për huazimin e sulmuesit malazez, Mirko Vucinic. Agjenti i Vucinic, Alessandro Lucci është në Londër aktualisht ndërsa nesër pritet takimi me drejtuesit e A

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:14.175Z

Kuvendi nesër, Mustafa - ka lobime

Kuvendi i zgjedhor i PDK, për kryetar të degës në Gjilan do filloi nesër në ora 10:00. Këtë e ka konfirmuar, kreu i pushtit lokal, Qemail Mustafa. Ai ka pranuar për rtk, se ka mosmarrëveshje mes garuesve, por sipas tij janë në natyrën

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama