Rezultate te kerkimit per termin: +Nes

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:40.648Z

Vesa Luma e emocionon Adem Grabovcin (Video)

Nuk është parë në media ndonjëherë I mërzitur, biles batutat e tij me aktualitetet politike në vend, shpesh janë temë debatesh mes rivalëve të tij politikë. Politikani që “msitnoj” koalicionin aktual qeverisës, do

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:18.827Z

AKR-ja në Podujevë drejt shuarjes

Edhe pse nuk as një këshilltarë në Kuvendnin Komunal të Podujevës, tri nëndegë të Aleanca Kosova e Re, në këtë komunë pritet që ti bashkohen nesër Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës. Këtë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:28.138Z

Dëshmitë e 2002-09 të ”Grupit të Llapit” trajtohen si të lexuara

Në shqyrtimin e sotëm kryesor ndaj Latif Gashit, Rrustem Mustafës dhe Nazif Mehmetit, të njohur si ”Grupi i Llapit”, sot u arrit marrëveshje në mes prokurorit të çështjes, Charles Hardaway, dhe palës mbrojtëse që dëshmit&

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:28.240Z

Turqi: Kurdët e fillojnë tërheqjen për në bazat në Irak

Kryengritësit kurdë kanë konfirmuar sot se prej nesër fillon tërheqja e tyre nga Turqia, për në bazat në pjesën veriore të Irakut. Partia Punëtore e Kurdistanit, e njohur me shkurtesën PPK, në muajin Mars të këtij viti e ka

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:46.469Z

Bruksel: Të hënën takim i ri Thaçi – Daçiq

Nesër në Bruksel mbahet edhe një takim ndërmjet kryeministrave të Kosovës dhe Serbisë, përkatësisht Hashim Thaçi dhe Ivica Daçiq, ku pritet të diskutohet për zbatimin e marrëveshjes për normalizim ndërmjet dy vendeve

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:58.510Z

Greqia paralizohet sërish nga greva 2 ditore e sektorit publik

Një grevë e re 48 orëshe zhvillohet sot dhe nesër në Greqi, nga sindikatat e sektorit publik, të cilat protestojnë sërish kundër shkurtimeve nga puna dhe kalimit në dispozicion të mijëra punonjësve të administratës publike.&n

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:53.807Z

Gruevski propozon zgjedhje të parakohshme

Kryeministri dhe lideri i VMRO-DPMNE-së, Nikolla Gruevski përmes një fjalimi publik mbrëmë ka thënë se Maqedonia gjendet përpara dy alternativave, ose të votohet raporti për ngjarjet e 24 dhjetorit të vitit të kaluar ose vendi të shkoj

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama