Rezultate te kerkimit per termin: +Nes

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:18.632Z

Vucinic nesër i Arsenalit!

Sipas mediave italiane, Arsenali dhe Juventusi nesër pritet të zyrtarizojnë marrëveshjen për huazimin e sulmuesit malazez, Mirko Vucinic. Agjenti i Vucinic, Alessandro Lucci është në Londër aktualisht ndërsa nesër pritet takimi me drejtuesit e A

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:14.175Z

Kuvendi nesër, Mustafa - ka lobime

Kuvendi i zgjedhor i PDK, për kryetar të degës në Gjilan do filloi nesër në ora 10:00. Këtë e ka konfirmuar, kreu i pushtit lokal, Qemail Mustafa. Ai ka pranuar për rtk, se ka mosmarrëveshje mes garuesve, por sipas tij janë në natyrën

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:57.543Z

Haradinaj: Nesër presim sukses

Ka përfunduar takimi i radhës në mes të liderve të VLAN. I pari i AAK-së, Ramush Haradinaj, pas përfundimit të këtij takimi, ka thënë se presin që seanca e nesërme të rezultoj e suksesshme. “Ishte një takim i radhë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:16.363Z

Dje Balotelli, nesër Kaka!!

Transferimi i Mario Balotellit nuk pritet të jetë goditja e vetme e Milanit në këtë afat. Sipas lajmeve të fundit nga skuadra e Milanit, thuhet se transferimi i Kakas pritet të jetë bomba e radhës në Milan. Berlusconi me Gallianin thuhet se kanë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:45.930Z

NGOMfest nis nesër

Nesër, 5 korrik, fillon Festivali i muzikës “NGOMfest” në qytetin e Prizrenit. Edhe këtë vit nuk mungojnë dhe grupe muzikore nga Shqipëria. Festivali do të zhvillohet gjatë tri netëve dhe për organizmin e tij janë angazhuar rre

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:16.721Z

Interi nesër zyrtarizon kroatin dhe serbin

Interi pritet që nesër të zyrtarizoj kalimin e dy lojtarëve të tjerë në skuadër. Futbollisti serb Zdravko Kuzmanovic ka arritur marrëveshje me Interin. Mesfushori serb i Shtutgartit pritet nesër të udhëtojë në Itali për tu p

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:15.961Z

Lewandowski nesër prezantohet te Bayerni!?

Robert Lewandowski mund të jetë lojtar i Bayern Munchen që nga dita e nesërme. Ylli polak thuhet se i ka përfunduar të gjitha procedurat e transferimit te Bayern dhe se paraqitja e tij me fanelën e Bayern mund të ndodhë që nesër. Për kë

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama