Rezultate te kerkimit per termin: +Nes

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:57.543Z

Haradinaj: Nesër presim sukses

Ka përfunduar takimi i radhës në mes të liderve të VLAN. I pari i AAK-së, Ramush Haradinaj, pas përfundimit të këtij takimi, ka thënë se presin që seanca e nesërme të rezultoj e suksesshme. “Ishte një takim i radhë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:16.363Z

Dje Balotelli, nesër Kaka!!

Transferimi i Mario Balotellit nuk pritet të jetë goditja e vetme e Milanit në këtë afat. Sipas lajmeve të fundit nga skuadra e Milanit, thuhet se transferimi i Kakas pritet të jetë bomba e radhës në Milan. Berlusconi me Gallianin thuhet se kanë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:45.930Z

NGOMfest nis nesër

Nesër, 5 korrik, fillon Festivali i muzikës “NGOMfest” në qytetin e Prizrenit. Edhe këtë vit nuk mungojnë dhe grupe muzikore nga Shqipëria. Festivali do të zhvillohet gjatë tri netëve dhe për organizmin e tij janë angazhuar rre

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:16.721Z

Interi nesër zyrtarizon kroatin dhe serbin

Interi pritet që nesër të zyrtarizoj kalimin e dy lojtarëve të tjerë në skuadër. Futbollisti serb Zdravko Kuzmanovic ka arritur marrëveshje me Interin. Mesfushori serb i Shtutgartit pritet nesër të udhëtojë në Itali për tu p

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:15.961Z

Lewandowski nesër prezantohet te Bayerni!?

Robert Lewandowski mund të jetë lojtar i Bayern Munchen që nga dita e nesërme. Ylli polak thuhet se i ka përfunduar të gjitha procedurat e transferimit te Bayern dhe se paraqitja e tij me fanelën e Bayern mund të ndodhë që nesër. Për kë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:20.523Z

Maqedoni, Veljanovski nesërfirmos zgjedhjet presidenciale

SHKUP- Kryetari i Parlamentit të Maqedonisë, Trajko Veljanovski do të firmosë nesër vendimin për zgjedhjet presidenciale, ku do të shpallet edhe data për mbajtjen e tyre.“Kompetencat dhe detyra kushtetuese e kryetarit të Parlamentit ësht&e

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:19.041Z

Gerrard: Dua nesër zhurmë

Kapiteni legjendar i Liverpoolit, Stiven Gerrard ka deklaruar se nesër pret nga tifozët e skuadrës që të jenë më të zhurmshëm se kurrë. Gerrard tha se mënyra më e mirë për të eliminuar Zenitin është atmosfera &ccedi

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama