Rezultate te kerkimit per termin: +Nese

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:31.956Z

Tannock komenton ceshtjen Doshi Nuk di cfare te besoj duket si film Hollivudi

0 brbr brbrEurodeputeti Charles Tannock qe eshte raportuesi ne hije per Shqiperine eshte shprehur se ceshtja Doshi ngjan me nje skenar filmi Hollivudibrbr brbrCharles Tannock shpreson qe keto akuza te mos te jene te verteta pasi nese ato do te provoheshin si te verteta sigurisht qe do te ishte shum

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:38.172Z

Dekriminalizimi PD Te vazhdojne negociatat PS Seanca te vijoje

Transmetuar me 03032016 - 1132 Foto arkiv Lajme te lidhuraParlamenti Live Tirane 3 mars 2016 NOAal- Seanca e sotme parlamentare nisi me diskutime per ligjin per dekriminalizimin pasi kreu i Kuvendit Ilir Meta informoi se grupi parlamen

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:13.818Z

De Biazi Duka i lumtur ne tunel ja si luajme me Italine

e Hene 17 Nentor 20141345 pm Trajneri Nuk ndodh asgje edhe nese fitojme ne Xhenovabrbr8220Kreu i FSHF-se e kuptoi pak me vone sa mire kishim luajtur8221brbrXhani de Biazi ka bere te qarte se kunder Italise pritet te luaje me te njejten skeme ashtu sic ka bere sistematikisht ne n

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:29.165Z

A2, skema per te fituar universitetin

Qe te fitoni nje shkolle te larte, duhet te keni kujdes. Nuk ju mjaftojne thjesht koeficientet qe te beni zgjedhjen e duhur, madje as mesatarja. Sipas drejtorit te Arsimit te Mesem ne MASH, Ndricim Mehmeti, pervec, komponenteve qe ndikojne ne perllogaritjen e pikeve, duhen pare me shume kujdes edhe

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:53.038Z

Investitoret e huaj ne Shqiperi me ligjet e tyre

TIRAN- Ne Shqiperi do te zbatohen edhe ligje te shteteve te tjera. Kontratat ndermjet shtetasve shqiptare dhe kompanive te huaja apo edhe me shtetas te tyre mund te lidhen edhe konform ligjeve te nje vendi tjeter edhe pse veprimet behen ne Shqiperi. Qeveria sapo ka miratuar nje projektligj qe iu je

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:37.442Z

Mesuesit, emerim pas 4 vitesh pune

Mesuesit do te mund ta kene kete titull perfundimtar nese kane arritur te perfundojne me sukses dy kontrata te njepasnjeshme pune. Skema e re e pergatitur nga Ministria e Arsimit dhe e Shkences parashikon nje periudhe fillestare "prove" per arsimtaret dhe nje tjeter paksa me te gjate, e cila gjithas

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:16.974Z

Kryetarja e Gjakoves thirrje ministrit serb Mos eja ne qytetin tone

Transmetuar me 06012014 - 1037 Mimoza Kusari-Lila Lajme te lidhuraLetra e plote e zonjes Kusari per ministrin serb Vulin Ndalu ne fshatin Korenice dhe takoji jetimet e ketyre familjeve tani disa jane rritur dhe nuk do kuptojne asgje ng

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama