Rezultate te kerkimit per termin: +Nese

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:28.194Z

Begaj: Nese nuk shperblehem, largohem!

Gjate konferences se ministrit Pango, peshengritesja Romela Begaj, qe fitoi medaljen e arte ne stilin e shkeputjes ne Kampionatin Evropian te Linjanos, ka deklaruar se nuk ka ndermend te perfaqesoje Shqiperine pas Lojerave te Pekinit, nese nuk merr shperblimet e premtuara. "Nuk garoj me, nese nuk sh

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:18.369Z

Protesta, nese iken trauma ne QSUT

Pervec mjekeve dhe personelit shendetesor qe kundershton per transferimin e qendres dhe pavijonit te traumes, edhe ish-ushtaraket jane kunder ketij vendimi. Sipas tyre, nese qeveria apo ministria e linjes nuk merr nje vendim qe ky pavijon te mos shkaterrohet, atehere ata do te hidhen ne protesta.

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:58.544Z

Milan, Fabregas nese largohet Pirlo

Pasi blindoi sulmuesin Pato, Milan hidhet ne sulm per te pasuruar organiken. Adriano Galliani ka deklaruar se per Pirlon nuk ka ardhur asnje oferte por ne projektet e kuqezinjve qendron nje tjeter lojtar i madh edhe nese italiani largohet. Behet fjale per spanjollin Fabregas, i cili do i

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:25.806Z

Inter, Vieira: Nese nuk luaj do largohem

Patrick Vieira i leshon nje mesazh te qarte Interit duke kerkuar nje vend ne formacionin baze, ne te kundert do te largohet. “Nese gjendja nuk do permiresohet atehere do me duhet te marr nje vendim”, shprehet mesfushori francez ne nje interviste per “L’Equipe&rdqu

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:02.275Z

fare ndodh nese printojme fotot e Instagram

brbrPer cdo vit shfrytezuesit e rrjetit social postojne nga 219 miliard fotografibrbr brbrSelfie fotografi te tavolinave me ushqim dhe kafshe te kendshme vershojne per cdo sekonde kete aplikacion dhe do te duhet nje jete e tere nese duam ti pelqejme te gjitha fotografite raporton Telegrafibrbr brbrK

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:44.981Z

I cmendur nese largohet

Nga Express me 21 nentor 2010 ne ora 1643 Portieri i Juventusit Gianluigi Buffon ka insistuar se nuk ka ndermend te largohet nga klubi. Buffon ende nuk eshte paraqitur gjate ketij sezoni pas operacionit ne shpine dhe pritet te rikuperohet ne janar. Ai vazhdon te jete ne qender te spekulimeve rr

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:46.387Z

Zenga nese shkarkohet Benitezi

Nga Express me 06 dhjetor 2010 ne ora 1747 Walter Zenga mund te kthehet ne Inter si pasardhes i Rafael Benitezit kane bere te ditur mediet italiane. Zenga aktualisht ne drejtim te klubit nga Arabia Saudite Al Nassr eshte kandidat per bankinen e Nerazzurreve nese Benitez nuk fiton Kampionatin bo

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama