Rezultate te kerkimit per termin: +Nese

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:58.544Z

Milan, Fabregas nese largohet Pirlo

Pasi blindoi sulmuesin Pato, Milan hidhet ne sulm per te pasuruar organiken. Adriano Galliani ka deklaruar se per Pirlon nuk ka ardhur asnje oferte por ne projektet e kuqezinjve qendron nje tjeter lojtar i madh edhe nese italiani largohet. Behet fjale per spanjollin Fabregas, i cili do i

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:25.806Z

Inter, Vieira: Nese nuk luaj do largohem

Patrick Vieira i leshon nje mesazh te qarte Interit duke kerkuar nje vend ne formacionin baze, ne te kundert do te largohet. “Nese gjendja nuk do permiresohet atehere do me duhet te marr nje vendim”, shprehet mesfushori francez ne nje interviste per “L’Equipe&rdqu

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:02.275Z

fare ndodh nese printojme fotot e Instagram

brbrPer cdo vit shfrytezuesit e rrjetit social postojne nga 219 miliard fotografibrbr brbrSelfie fotografi te tavolinave me ushqim dhe kafshe te kendshme vershojne per cdo sekonde kete aplikacion dhe do te duhet nje jete e tere nese duam ti pelqejme te gjitha fotografite raporton Telegrafibrbr brbrK

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:44.981Z

I cmendur nese largohet

Nga Express me 21 nentor 2010 ne ora 1643 Portieri i Juventusit Gianluigi Buffon ka insistuar se nuk ka ndermend te largohet nga klubi. Buffon ende nuk eshte paraqitur gjate ketij sezoni pas operacionit ne shpine dhe pritet te rikuperohet ne janar. Ai vazhdon te jete ne qender te spekulimeve rr

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:46.387Z

Zenga nese shkarkohet Benitezi

Nga Express me 06 dhjetor 2010 ne ora 1747 Walter Zenga mund te kthehet ne Inter si pasardhes i Rafael Benitezit kane bere te ditur mediet italiane. Zenga aktualisht ne drejtim te klubit nga Arabia Saudite Al Nassr eshte kandidat per bankinen e Nerazzurreve nese Benitez nuk fiton Kampionatin bo

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:10.043Z

Ronaldo, 2.2 milione euro klubit nese demtohet

Sipas nje klauzole, nese Ronaldo do te demtohej serish, atehere eshte ai qe duhet te derdhe 2.2 milione euro ne arken e skuadres nga San Paolo. Pak dite pas nenshkrimit te kontrates me sulmuesin Ronaldo, Corinthias zbulon disa nga detajet per te cilat kane hedhur firmen palet. Edhe pse d

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:54.378Z

Rama: Nese deshton tryeza, pershkallezohen protestat

Edi Rama deklaron nga Durresi se nese deshton tryeza e presidentit te Republikes, Partia Socialiste dhe e gjithe opozita do te pershkallezoje protestat. Gjate nje tjeter bashkebisedimi me gazetaret, kete radhe ne qytetin bregdetar, kreu socialist ka shpjeguar edhe arsyet se perse socialis

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama