Rezultate te kerkimit per termin: +Nese

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:44.981Z

I cmendur nese largohet

Nga Express me 21 nentor 2010 ne ora 1643 Portieri i Juventusit Gianluigi Buffon ka insistuar se nuk ka ndermend te largohet nga klubi. Buffon ende nuk eshte paraqitur gjate ketij sezoni pas operacionit ne shpine dhe pritet te rikuperohet ne janar. Ai vazhdon te jete ne qender te spekulimeve rr

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:46.387Z

Zenga nese shkarkohet Benitezi

Nga Express me 06 dhjetor 2010 ne ora 1747 Walter Zenga mund te kthehet ne Inter si pasardhes i Rafael Benitezit kane bere te ditur mediet italiane. Zenga aktualisht ne drejtim te klubit nga Arabia Saudite Al Nassr eshte kandidat per bankinen e Nerazzurreve nese Benitez nuk fiton Kampionatin bo

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:10.043Z

Ronaldo, 2.2 milione euro klubit nese demtohet

Sipas nje klauzole, nese Ronaldo do te demtohej serish, atehere eshte ai qe duhet te derdhe 2.2 milione euro ne arken e skuadres nga San Paolo. Pak dite pas nenshkrimit te kontrates me sulmuesin Ronaldo, Corinthias zbulon disa nga detajet per te cilat kane hedhur firmen palet. Edhe pse d

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:54.378Z

Rama: Nese deshton tryeza, pershkallezohen protestat

Edi Rama deklaron nga Durresi se nese deshton tryeza e presidentit te Republikes, Partia Socialiste dhe e gjithe opozita do te pershkallezoje protestat. Gjate nje tjeter bashkebisedimi me gazetaret, kete radhe ne qytetin bregdetar, kreu socialist ka shpjeguar edhe arsyet se perse socialis

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:11.523Z

Krasniqi: Reagojme nese Serbia nxit tensionet

Kryetari i Kuvendit te Kosoves, Jakup Krasniqi ka deklaruar se Prishtina zyrtare do te reagoje nese Serbia vazhdon me politiken e tensioneve dhe cenimin e kufijve te Kosoves. “Nese Serbia vazhdon me sulmin ndaj teresise territoriale te Kosoves dhe keqtrajtimin e shqiptareve ne Lugin

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:21.858Z

PE: Shqiperia humbet shansin, nese zgjedhjet keqperdoren

Per deputetet e Parlamentit Europian, nese zgjedhjet e 23 qershorit do te keqperdoren per lojera te brendshme dhe nese nuk do te njihet rezultati i tyre, kjo do te shkaterroje shansin e Shqiperise per te marre statusin e kandidatit per ne BE shpejt. Eurodeputeti gjerman Bernd Posselt dhe eurodeputet

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:39.371Z

Dodik Nese Serbiahumb Kosoven nukleshon Bosnjen

BEOGRAD- Nese Kosova mund te shkeputet nga Serbia atehere pse Republika serbe nuk mund te beje te njejten gje nga Bosnje Hercegovina. Keshtu ka deklaruar kryeministri i kesaj republike Milorad Dodik sipas te cilit mendimi i Gjykates Nderkombetare te Drejtesise per Kosoven perben precedent ligjor per

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama