Rezultate te kerkimit per termin: +Nese

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:46.387Z

Zenga nese shkarkohet Benitezi

Nga Express me 06 dhjetor 2010 ne ora 1747 Walter Zenga mund te kthehet ne Inter si pasardhes i Rafael Benitezit kane bere te ditur mediet italiane. Zenga aktualisht ne drejtim te klubit nga Arabia Saudite Al Nassr eshte kandidat per bankinen e Nerazzurreve nese Benitez nuk fiton Kampionatin bo

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:10.043Z

Ronaldo, 2.2 milione euro klubit nese demtohet

Sipas nje klauzole, nese Ronaldo do te demtohej serish, atehere eshte ai qe duhet te derdhe 2.2 milione euro ne arken e skuadres nga San Paolo. Pak dite pas nenshkrimit te kontrates me sulmuesin Ronaldo, Corinthias zbulon disa nga detajet per te cilat kane hedhur firmen palet. Edhe pse d

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:54.378Z

Rama: Nese deshton tryeza, pershkallezohen protestat

Edi Rama deklaron nga Durresi se nese deshton tryeza e presidentit te Republikes, Partia Socialiste dhe e gjithe opozita do te pershkallezoje protestat. Gjate nje tjeter bashkebisedimi me gazetaret, kete radhe ne qytetin bregdetar, kreu socialist ka shpjeguar edhe arsyet se perse socialis

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:11.523Z

Krasniqi: Reagojme nese Serbia nxit tensionet

Kryetari i Kuvendit te Kosoves, Jakup Krasniqi ka deklaruar se Prishtina zyrtare do te reagoje nese Serbia vazhdon me politiken e tensioneve dhe cenimin e kufijve te Kosoves. “Nese Serbia vazhdon me sulmin ndaj teresise territoriale te Kosoves dhe keqtrajtimin e shqiptareve ne Lugin

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:21.858Z

PE: Shqiperia humbet shansin, nese zgjedhjet keqperdoren

Per deputetet e Parlamentit Europian, nese zgjedhjet e 23 qershorit do te keqperdoren per lojera te brendshme dhe nese nuk do te njihet rezultati i tyre, kjo do te shkaterroje shansin e Shqiperise per te marre statusin e kandidatit per ne BE shpejt. Eurodeputeti gjerman Bernd Posselt dhe eurodeputet

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:39.371Z

Dodik Nese Serbiahumb Kosoven nukleshon Bosnjen

BEOGRAD- Nese Kosova mund te shkeputet nga Serbia atehere pse Republika serbe nuk mund te beje te njejten gje nga Bosnje Hercegovina. Keshtu ka deklaruar kryeministri i kesaj republike Milorad Dodik sipas te cilit mendimi i Gjykates Nderkombetare te Drejtesise per Kosoven perben precedent ligjor per

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:42.457Z

Krasic Nese nevojitet do ta godasim

Xhorxho Kielini Xhorxho Kielini e kalon me te qeshur duelin qe do te kete me Krasic ne sfiden Itali-Serbi e cila luhet te marten. Shpresojme qe te semuret dhe mos te luaje ne ate ndeshje tha mbrojtesi axurr. Eumlshte vetem fillimi i kualifikueseve por dy ndeshjet me Irlanden dhe Serbine jane shume

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama