Rezultate te kerkimit per termin: +Nessuno +Escluso

Meta: total 2 / total_found 2 / time 0.000 / keyword[0] nessuno / docs[0] 14 / hits[0] 16 / keyword[1] escluso / docs[1] 2 / hits[1] 2 /
O Itali, o çizme e madhe, mos më përzë përsëri me shkelma
  • 2019-04-10

O Itali, o çizme e madhe, mos më përzë përsëri me shkelma

O Itali, o çizme e madhe, mos më përzë përsëri me shkelma, fraza e njohur e poetit dhe emigrantit italian, kthyer në Itali në fillim të viteve 900 Emanuel Carnevalit, ka frymëzuar artisten shqiptare Jonida Xherri për të realizuar një projekt artistik. Për Shqiponline, artistja tregon s

Dhunoi gazetarin e Rai-t, arrestohet anëtari i familjes Spada (Video)
  • 2017-11-10

Dhunoi gazetarin e Rai-t, arrestohet anëtari i familjes Spada (Video)

Një trupë televizive e programit të Rai 2 në Itali, “Nemo Nessuno Escluso”, gazetari Daniele Piervincenzi dhe kameramani Edoardo Anselmi, janë dhunuar rëndë në Ostia, lagje e Romës, nga Roberto Spada, anëtar i familjes mafioze Spada, i njohur për kronikat e ndryshme dhe hetime

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama