Rezultate te kerkimit per termin: +Nevoja

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:28.278Z

TCH i vjen ne ndihme 12 vjecarit Klinton

Jeta e varfer e Klintonit, vogelushit 12 vjecar nga fshati Stapanice e Malisheves ka prekur zemrat e biznesmeneve dhe diplomateve njekohesisht. Top Channel, i cili solli tregimin per jeten ne kushtet e varferise se skajshme qe ben vogelushi, se bashku me kompanine DigitAlb ka vendosur te

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:23.582Z

Bashkia, 250 milione leke per Bllokun 51

Me nje fond prej 250 milione lekesh nga te ardhurat e Bashkise se Tiranes ka nisur rikonstruksioni i infrastruktures ne bllokun 51, qe kufizohet nga rruget "Don Bosko", "Jordan Misja" dhe nje segment i Unazes. Projekti eshte pjese e punes se vazhdueshme te Bashkise se Tiranes, qe synon ndryshimin e

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:28.981Z

Dimri në prag, rriten çimet e naftës dhe gazit

Temperaturat vazhdojnë të bien me ardhjen e hershme të dimrit por acari po ndihet edhe në bursë. Ndërsa kartmonedha amerikane ka vazhduar rënien, çmimet e naftës dhe gazit po rriten duke fituar gjithnjë e më shumë terren. Një fuçi naftë në bursën amerikane dhe në atë t

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:33.434Z

Samiti i NEQ: Angazhim për liberalizimin e vizave

Gjatë ditës së dytë të qëndrimit në Bukuresht, zv/kryeministri dhe Ministri i Punëve të Jashtme, Ilir Meta, kryesoi Delegacionin e Shqipërisë në Samitin e Kryetarëve të Qeverive të vendeve anëtare të Nismës së Evropës Qendrore (NEQ). Në fokus të këtij Samiti, i cili përkon

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:33.064Z

Gerdeci, proteste para Prokurorise

Plot nje muaj pasi dorezoi ne Prokurorine e Pergjithshme nje kallezim penal per ish-ministrin e Mbrojtjes Fatmir Mediu, Zamira Durda, nje nga familjaret e viktimave te Gerdecit eshte rikthyer serish ne keto ambiente por kesaj radhe per te protestuar me predha dhe lule ne duar, keto te fundit per Pro

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:47.407Z

Hidink pishman per Celsin, shfaqet pista Juventus

Gjate muajit te kaluar, Gus Hidink theksoi se roli i drejtorit teknik te skuadres se Celsit nuk do t'i interesonte, por pas eliminimit te Rusise nga finalet e Kupes se Botes ai ka ndryshuar totalisht mendim dhe menjehere kane qarkulluar zera se do te ulet ne stolin e Juves, ne janar. Hidink ka sqaru

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:55.788Z

Nënshkruhen disa marrëveshje ekonomike me Malin e Zi

Gjatë një konference shtypi, të dy ministrat theksuar se qeveria shqiptare dhe ajo e Malit të Zi u angazhuan sot në hartimin e projekteve të përbashkëta ekonomike për të mundësuar më tej sigurimin e fondeve nga donatorët. Prifti, theksoi se kishte diskutuar me ministrin malazez, për nj

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama