Rezultate te kerkimit per termin: +News

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:08.002Z

Cherie Blair padit News International

Cherie Blair ka paditur sipërmarrjen mediatike “News International” dhe një detektiv privat të përfshirë në skandalin e përgjimeve të celularëve për llogari të ish-së përjavshmes “News of the World”. A

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:32.024Z

Politika shqiptare dhe kosovare vlerëson Ora News

Në 10 vjetorin e Ora News Kryeministri Rama, Presidenti Meta, kryeministri i Kosovës Ramush Haradinaj, politikanë, deputetë dhe ish-deputetë shprehën konsideratën më të madhe për Ora News. Ata vlerësuan te Ora News, profesionalizmin dhe paanshmërinë. Urimet e politikanëve për Ora News

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:58.569Z

Ora News,fiton çmimin e informacionit

Televizioni Ora News fiton çmimin e parë të artë për shpejtësinë dhe cilësinë e informacionit në panairin "Klik Ekspo Grup. Çmimi është ndarë nga Presidenti i Republikës Bamir Topi dhe iu dorëzua Presidentit tw Ora News, Ylli Ndroqi. Presidenti Topi ka vizituar dhe s

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:05.124Z

News of the World numri i fundit

Moguli australian i mediave Rupert Murdoch njoftoi se nuk ka plane per te bere ndryshime ne trupen e manaxhimit te lajmeve si pasoje e skandalit te pergjimeve ne gazeten britanike News of the World e cila i takon grupit te tij mediatik. Ne nje konference ne SHBA Murdoch i tha agjencise se lajmeve R

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:36.473Z

Ora News-IPR Marketing, sondazhe për zgjedhjet

 “Ora News” ka nënshkruar kontratën me kompaninë më të madhe italiane të sondazheve të opinionit IPR Marketing, për të publikuar katër sondazhe për zgjedhjet si dhe të realizojë një exit poll të IPR Marketing. Drejtori i Përgjithshëm i “Ora News”, Alfred

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:16.253Z

“Ora News” me pamje ekskluzive

 Televizioni “Ora News” arriti dje të hyjë në sallën e Pallatit të Kongreseve, aty ku censura kishte ndaluar ndjekjen nga ana e mediave të punimeve të këtij kongresi. Edhe pse selia rozë kishte marrë masa të forta ruajtje dhe blindimi të sallës së kongresit, me disa ro

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:35.341Z

Vasili: NEWS 24 zedhenes i Edi Rames

Levizja Socialiste per Integrim do t'i drejtohet organeve te drejtesise me nje padi per televizionin NEWS 24, per shpifje. Nje vendim i tille erdhi si pasoje e publikimit nga ky televizion te nje lajmi per rrjedhje te anetaresise se LSI-se ne qytetin e Pukes. Keshtu, ishin Sekretari i Pergjithshem i

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama