Rezultate te kerkimit per termin: +News

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:36.292Z

Zgjedhjet,Ora News-IPR Marketing,sondazhe

Radio Televizioni Ora News futet në garë për të shpallur i pari rezultatin e zgjedhjeve të 28 qershorit. Ora News ka nënshkruar kontratën me kompaninë më të madhe italiane të sondazheve të opinionit IPR Marketing, për të publikuar katër sondazhe për zgjedhjet si dhe të realizojë nj

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:57.512Z

BMM:Ora News, televizioni më i balancuar

"Ora News" rezulton televizioni më i balancuar në raportin e Bordit të Monitorimit të Medias për periudhën 28 maj- 18 qershor. Në raportin e Bordit të Monitorimit të Medias rezulton se "Ora News"i ka dhënë kohë të barabartë Partisë Demokratike dhe Partisë Socialis

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:15.792Z

Dhimitër Gjoka largohet nga News 24

Dhimitër Gjoka, spikeri i njohur nuk do të jetë më pjesë e televizionit News 24. Për arsye që ende nuk dihen, revistawho.com ka mësuar se spikerin e edicionit qendror nuk do të jetë më pjesë e televizionit informativ News 24. Ai  është një nga folësit e njohur të lajmeve në Shq

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:22.486Z

Ora News feston dy vjetorin e krijimit

Televizioni "Ora News" feston sot 2-vjetorin e krijimit të saj. Të ftuar nga media, nga jeta akademike, stafi, miq janë pjesë e kësaj ceremonie madhështore, e cila inaguron edhe hapësirat e saj të reja të punës. Në fjalën e tij, presidenti i Ora News,Ylli Ndroqi falenderoi drej

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:53.433Z

Në trevjetorin e televizionit “Ora News”

çdo festë e medias është natyrshëm festë e gjithkujt. Suksesi i një medieje është suksesi i shoqërisë, i shoqërisë dhe i klimës. Ora News është televizion tashmë i respektuar, i nderuar, i aftë për të qenë konsulent vendimesh apo konkluzionesh. 3 vjet për një media nuk janë k

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:08.002Z

Cherie Blair padit News International

Cherie Blair ka paditur sipërmarrjen mediatike “News International” dhe një detektiv privat të përfshirë në skandalin e përgjimeve të celularëve për llogari të ish-së përjavshmes “News of the World”. A

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:32.024Z

Politika shqiptare dhe kosovare vlerëson Ora News

Në 10 vjetorin e Ora News Kryeministri Rama, Presidenti Meta, kryeministri i Kosovës Ramush Haradinaj, politikanë, deputetë dhe ish-deputetë shprehën konsideratën më të madhe për Ora News. Ata vlerësuan te Ora News, profesionalizmin dhe paanshmërinë. Urimet e politikanëve për Ora News

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama