Rezultate te kerkimit per termin: +Nexhmedin +Haxhiu

Total: 59
No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:12.376Z

Haxhiu: “Hofenheimi, jo pistë për Currin”

Dash Frashëri “Në Gjermani janë Shtutgardi e Borusia e Dortmundit që interesohen për Currin e Dallkun, ndërsa në Rusi janë Lokomotiva dhe Dinamo e Moskës”, -kështu u shpreh për “Albania”-n nga Suedia menaxheri i njohur Nexhmedin Haxhiu në lidhje me pistat e mundshme për dy fut

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:12.345Z

  Haxhiu: “Hofenheimi, jo pistë për Currin”Menaxheri: Në Gjermani janë Shtutgardi e Borusia e Dortmundit, që interesohen për Currin e Dallkun, ndërsa në Rusi janë Lokomotiva dhe Dinamo e Moskës

EKSKLUZIVE - “Në Gjermani janë Shtutgardi e Borusia e Dortmundit, që interesohen për Currin e Dallkun, ndërsa në Rusi janë Lokomotiva dhe Dinamo e Moskës”. Kështu u shpreh për “Albania-sport.com” nga Suedia, ku ndodhet momentalisht, menaxheri i njohur Nexhmedin Haxhiu  në lid

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:48.099Z

Sejdiu sërish ‘Xehetar’

Pas ndarjes me Trepçën ’89, Gani Sejdiu shumë shpejt pritet të rikthehet te Trepça, të cilën e shpalli kampioni para dy sezoneve. Trajneri mitrovicas dhe kryetari i ‘Xehetarëve’, Nexhmedin Haxhiu e pranojnë se janë në prag të arritjes së marrëveshjes.Gani Sejdiu shumë s

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:49.670Z

Shpëtim Babaj pranë Metalurgut

Mesfushori kosovar, Shpëtim Babaj, pritet që gjatë javës së ardhshme të provohet te skuadra Metalurg Zaporizhja, që garon në elitën e futbollit të Ukrainës. Lajmin e ka bërë të ditur të shtunën menaxheri i futbollistit, Nexhmedin Haxhiu. Haxhiu tha se gjasat që Babaj të mbetet te k

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:23.196Z

Trepça mban Zhjeqin, rikthen Fetahun

Kampioni i Kosovës në futboll, Trepça sipas të gjitha gjasave do ta rikthejë në skuadër sulmuesin e njohur, Enis Fetahu. Njëherësh, klubi mitrovicas është pranë vazhdimit të kontratës edhe me qendërmbrojtësin e saj, Arben Zhjeqi. Lajmin e ka bërë të ditur për Express, Enis Fetahu

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:04.287Z

Cluj kërkon Babajn

Skuadra Universitatea Cluj ka shprehur interesim për transferimin e Shpëtim Babajt, i cili i ka rënë në sy gjatë ndeshjes miqësore me Trepçën. Por, menaxheri Nexhmedin Haxhiu tregon se klienti i tij nuk është edhe aq i ‘nxehtë’ për kalimin në klubin rumun. Nga Driton Beris

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:22.357Z

Grizha e Babaj, firma në Ukrainë

Vorska Poltava, skuadra e kategorisë elitare në Ukrainë, ka blerë edhe një tjetër futbollist shqiptar. Bëhet fjalë për mbrojtësin Robert Grizha, i cili ka firmosur një kontratë trevjeçare me skuadrën e re. Lajmi është konfirmuar nga menaxheri Nexhmedin Haxhiu, që falë lidhjeve të

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama