Rezultate te kerkimit per termin: +Nexhmedin +Haxhiu

Total: 59
No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:05.475Z

Trepçës i del gjumi

Pas një sezoni me telashe, Trepça ka nis të këndellet para edicionit të ri. ‘Xehetarët’ janë përforcuar me tre futbollistë nga Shqipëria; Bledar Perfati, Jasir Rrustja e Senad Lekaj. Mitrovicasit janë afër transferimit edhe të katër futbollistëve tjerë. Me këto përforcime

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:38.539Z

Trepça bëhet me dy trajnerë

Prishtinë, 31 gusht - Kampionia në fuqi e Kosovës në futboll, Trepça, në vazhdim të kampionatit do të drejtohet nga dy trajnerë. Trajneri Gani Sejdiu do të ndihmohet nga ish-trajneri i Trepçës, Nazmi Rama. Në të vërtetë Rama nuk do të jetë ndihmës i Sejdiut. Kryetari i klubit, Nex

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:12.352Z

Shtutgarti dhe Dortmundi duan Currin dhe Dallkun

Legjionarët Pas interesimit nga ekipet turke dhe ato ruse, për dy mbrojtësit e kombëtares Debatik Curri dhe Armend Dallku, vijnë sinjale nga Gjermania. Sipas menaxherit të futbollistëve, Nexhmedin Haxhiu, janë Shtutgarti dhe Borusia e Dortmundit, ekipet e interesuara. Gjithashtu, në Rusi q

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:13.316Z

Herta e Berlinit sërish në “sulm” për Currin

 Debatik Curri, mbrojtësi i Kombëtares shqiptare po thyen rekordet e Bogdanit, Canës apo lojtarëve të tjerë të Kombëtares, në lidhje me zërat që qarkullojnë në merkato. Sipas menaxherit të lojtarit, Nexhmedin Haxhiu, Herta e Berlinit duket se është klubi i ardhshëm e Debatik Cu

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:12.720Z

Allmuça merr disa oferta nga Rusia dhe Kina

Tiranë - Mesfushori i Dinamos, Igli Allmuça, kërkon largimin e tij nga skuadra kampione. Futbollisti dëshiron të transferohet në një nga kampionatet që ka edhe disa oferta, atë rus, ose kinez. Me këto lëvizje po merren dy menaxherët, Nexhmedin Haxhiu dhe Gezim Mançe. Në të shkuar�

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:23.095Z

Arrijnë marrëveshje

Më në fund, duket se Trepça ka gjetur gjuhë të përbashkët me futbollistët e saj. Kryetari i klubit kampion, Nexhmedin Haxhiu pohoi se personalisht ka biseduar me futbollistët e skuadrës së tij, dhe tha se ka arritur marrëveshje me ta për vazhdimin e kontratave. Madje, Haxhiu tregoi se

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:49.616Z

Babaj, drejt Ukrainës

Nga Express më 16 janar 2011 në ora 12:13 Skuadra ukrainase, Metalurg Zaporizhya ka zgjuar interesim për mesfushorin kosovar Shpëtim Babaj, i cili së fundmi ka luajtur në Superligën e Shqipërisë me Tiranën. Ekipi ukrainas e ka ftuar mesfushorin 29 vjeç për t’u provuar, derisa m

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama