Rezultate te kerkimit per termin: +Next

Total: 4970
No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:11.440Z

Next Generation, Aogo, mbrojtësi që ndiqet nga Bayerni dhe Milani

Sot do të shohim talentin e Hamburgut, Aogo. Futbollisti në fjalë është një mbrojtës krahu që me karakteristikat e tij po u kujton gjermanëve disa prej emrave më të famshëm të kombëtares teutonike Krahu i majt i fushs sht i tiji. Dennis Aogo sht nj mbrojts krahu tipi

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:06.199Z

Fotot, festimet e Pavarësisë nga Vlora në Tiranë

Festa e djeshme përmes imazheve të fiksuara nga fotografët. Mijëra njerëz në sheshe, fjalime , torta e demonstrime në parada. Dikujt i ka lënë shije të ëmbël, dikujt të hidhur ky 100-vjetor, megjithatë për të ruajtur në kujtesë atë çka ishte më e mirë, përmes fotografish po s

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:06.605Z

Koleksioni i rrallë, diell dhe svastika në Berlinin e vitit 1937

Ky koleksion i rrallë i fotografish me ngjyra të Berlinit në vitin 1937, i realizuar nga Thomas Neumann dhe i zbuluar së fundi nga arkivat norvegjeze, tregojnë jetën në kryeqytetin gjerman gjatë një dekade të trazuar. Fotot tregojnë skena të gjalla të qytetit, i cili ishte nën kthetrat

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:58.135Z

E ëma me tumor në tru, vajza, kalendar hot bamirësie

Nje ide qe mendon se do u gjeneroje para ne ndihme te personave qe vuajne me tumor. Ideja ka qene e nje studenteje biznesi Amy Morfoot, 21 vjec, e cila u ka mbushur mendjen shoqeve te saj te perfshihen ne kete inisiative bamiresie. Gjithcka pasi e ema e saj u diagnostikua me tumor ne tru.

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:58.135Z

Irina Shayk, nuse model. Ka ndërmend diçka?

Irina Shayk,  e dashura e Cristiano Ronaldos nje nje set fotografik me fustanët e stiluar nga Alessandro Angelozzi. Vajza e njohur si ajo e sfilatave te veshjeve intime shfaqet edhe një herë e mrekullueshme si gjithmone

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:56.756Z

25 momentet pikante të fushatës Obama- Romney

Dy javë para zgjedhjeve presidenciale në SHBA, presidenti aktual Barack Obama dhe rivali i tij republikan Mitt Romney sapo kanë mbyllur edhe debatin e tretë dhe të fundit, ku sipas analistëve, Obama fitoi. Ne po ju sjellim një album të 25 momenteve më pikante të fushatës së Obamës dhe R

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:57.531Z

Stuhia Sandy godet bregun lindor të SHBA-ve (foto)

Qindra e mijëra persona të zhvendosur, transportit publik në Wall Street është mbyllur, 8.000 fluturime të anulluara, mbi 50 milion njerëz rrezikojnë të preken nga uragani Sandy, e cila tashmë ka goditur bregun lindor të Shteteve të Bashkuara të Amerikës.

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama