Rezultate te kerkimit per termin: +Next

Total: 4970
No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:08.147Z

Beteja e cola-ve, Pepsi nxjerr në treg Pepsi Next

Share Pepsi shpreson që të rifitojë konsumatorët e pijeve të gazuara duke ofruar një produkt të ri në treg. Pepsi Next do dalë në tregjet amerikane në fund të muajit. Disa njerëz nuk i pëlqejnë kaloritë në këto pije, por gjithashtu nuk pëlqejnë as shijen q

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:16.826Z

Rikthehet emisioni Next ne Vizion Plus

brbrNext emisioni i te rinjve ne Vizion Plus sapo ka nisur rrugetimin per te sjelle tek publiku cdo pasdreke me shume informacion mbi te rejat me te fundit nga muzika teknologjia dhe bota e spektaklit Ne kete sezon te gjashte Next vjen ne Vizion Plus plot risi duke nisur qe nga prezantimi Bukuroshj

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:39.031Z

FOTOT/ Vetura e së ardhmes! BMW prezanton super-veturën Vision Next 100

BMW ka prezantuar projektin e saj më të ri i cili konsiderohet si makina e së ardhmes. Ajo kka një dizajn mjaft të veçantë dhe opsionin vetë-drejtim. Quhet Vision Next 100. U prezantua dje për 100-vjetorin e kompanisë gjermane në Olympic Hall, Mynih. Ka dy opsione: Boost dhe Ease. I pa

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:55.383Z

Rita Ora udhëheq show-n “America's Next Top Model” |FOTO

Transmetuar më 02.07.2016 - 12:10 Këngëtarja e famshme Rita Ora ka nënshkruar që të jetë pjesë e showt të ri televiziv “America's Next Top Model”. Këngëtarja 25-vjeçare nuk është e papërvojë në

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:40.633Z

Kendall Jenner prezantuesja e re e Americas Next Top Model

Kjo po që është një ide gjeniale! Kendall Jenner mund të jetë prezantuesja e sezonit të ri të Americas Next Top Model. Eksperienca e saj tashmë prej disa vitesh në modelim, më në fund do të shërbejë per depërtimin e Kendall në një projekt kaq të madh sa është ky. Kendall do të

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:34.240Z

Filmi i ri i Jennifer Lopez ‘The Boy Next Door’

Jennifer Lopez është bashkuar përsëri me Universal Pictures pas suksesit në filmin ‘The Boy Next Door’. Sipas një artikulli të gazetës ‘Deadline’, aktorja 45-vjeçare do të interpretojë në filmin ‘Mothers I'd

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:41.951Z

Emina Çunmulaj: Next ‘stop’, Mali i Zi

 Pas shumë udhëtimeve nëpër pistat e pasarelave botërore, modelja shqiptare ka vendosur të kthehet në vendlindje. Ajo së fundi qëndroi përreth një javë në qytetin spanjoll të Barcelonës, për të promovuar veshje

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama