Rezultate te kerkimit per termin: +Next

Total: 4970
No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:56.331Z

Fotogaleri: Është thjesht një tjetër natë pushimesh

Këto imazhe shokuese tregojnë se si është një natë në resortin e famshëm të Magalufit në Spanjë. Mijëra pushues, shumica britanikë, vërshojnë çdo verë në këtë resort për t'u shfrenuar. Videot seksuale nga Magalufi nuk ndalen, teksa këto foto tregojnë se si është një natë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:56.295Z

E pabesueshme: Të dënuarit shpërthejnë burgun për të shpëtuar rojen

Një grup të burgosusrish në Ëeatherford, Texas, shpërthyen sallën e pritjes për të ndihmuar një roje aty pranë që kishte një urgjencë mjekësore. Roja i District Courts Building u rrëzua përtokë pasi po bënte shaka me një të burgosur si pasojë e një ataku në zemër, raportoi W

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:56.407Z

Lungomare? Jo, ky është një tjetër projekt në Vlorë

Rruga Transballkanike që lidhet me Autostradën Fier-Vlorë duket se i ka avancuar disi punimet. Edhe pse nuk kanë përfunduar ende, fotot e mëposhtme tregojnë se si duket tashmë projekti. Është e habitshme, që projektit të Lungomares, nuk i është kushtuar kaq rëndësi lidhur me korsit

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:57.506Z

Kjo dashuri është si në një përrallë

Kjo është një dashuri si në përralla. Kështu shkruan gazeta gjermane, Bild, referuar lidhjes mes trashëgimtarit të Fiat-it, Lapo Elkann, 38 vjeç, me modelen gjermane, Shermine Shahrivar, 33 vjeç. Ai ka një pasuri prej 5.3 miliardë euro. Çifti u fotografua në Saint-Tropez. Çfarë foto

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:57.506Z

Kulmi i dekadencës: Hyni brenda grataçielës më të bukur në botë

E lartë 425 metra, kur të përfundojë kjo do jetë ndërtesa rezidenciale më e lartë në hemisferën perëndimore. 432 Park Avenue gjendet në Nju Jork dhe ofron maksimumin e luksit. Banorët do kenë një restorant gjigand, pishinë, dhomë biliardoje, kinema dhe një librari të përbashkët

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:58.218Z

Momenti kur Papa Françesku rrëzohet gjatë meshës

Ky është momenti kur Papa Françesku u rrëzua gjatë një meshe në një vizite në Poloni. 79-vjeçari u rrëzua në altar. Françesku vuan nga shiatiku, që i shkakton probleme në këmbë. Ai nuk u dëmtua dhe e përfundoi meshën që u transmetua live për miliona njerëz. Ai u rrëzua në

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:58.218Z

Hyni brenda resortit-ishull ku fshihen miliarderët

Ky është një ishull ku shkojnë miliarderët kur duan të largohen nga zhurmat dhe stresi. Ishulli Hayman gjendet në zemër të barrierës koralore në Australi dhe preferohet nga emra të tillë si Johnny Depp apo Oprah. Në ishull shkohet me jaht, helikopter ose hidroplan. Resorti i është n

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama