Rezultate te kerkimit per termin: +Next

Total: 4970
No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:41.951Z

Emina Çunmulaj: Next ‘stop’, Mali i Zi

 Pas shumë udhëtimeve nëpër pistat e pasarelave botërore, modelja shqiptare ka vendosur të kthehet në vendlindje. Ajo së fundi qëndroi përreth një javë në qytetin spanjoll të Barcelonës, për të promovuar veshje

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:38.373Z

Nicki Minaj promovon Barbershop:The Next Cut në setin e ri fotografik

Nicki Minaj ka promovuar filmin e saj të ri Barbershop: The next cut përmes një seti fotografik. 28 vjeçarja ka shfaqur edhe njëherë format e saj trupore teksa ka pozuar tepër provokative me kostum banje. Ylli i hitit Bang bang i kishte kombinuar kostumin e saj të verdhë me varëse dhe vath

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:52.276Z
No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:11.440Z

Next Generation, Aogo, mbrojtësi që ndiqet nga Bayerni dhe Milani

Sot do të shohim talentin e Hamburgut, Aogo. Futbollisti në fjalë është një mbrojtës krahu që me karakteristikat e tij po u kujton gjermanëve disa prej emrave më të famshëm të kombëtares teutonike Krahu i majt i fushs sht i tiji. Dennis Aogo sht nj mbrojts krahu tipi

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:06.199Z

Fotot, festimet e Pavarësisë nga Vlora në Tiranë

Festa e djeshme përmes imazheve të fiksuara nga fotografët. Mijëra njerëz në sheshe, fjalime , torta e demonstrime në parada. Dikujt i ka lënë shije të ëmbël, dikujt të hidhur ky 100-vjetor, megjithatë për të ruajtur në kujtesë atë çka ishte më e mirë, përmes fotografish po s

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:06.605Z

Koleksioni i rrallë, diell dhe svastika në Berlinin e vitit 1937

Ky koleksion i rrallë i fotografish me ngjyra të Berlinit në vitin 1937, i realizuar nga Thomas Neumann dhe i zbuluar së fundi nga arkivat norvegjeze, tregojnë jetën në kryeqytetin gjerman gjatë një dekade të trazuar. Fotot tregojnë skena të gjalla të qytetit, i cili ishte nën kthetrat

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:58.135Z

E ëma me tumor në tru, vajza, kalendar hot bamirësie

Nje ide qe mendon se do u gjeneroje para ne ndihme te personave qe vuajne me tumor. Ideja ka qene e nje studenteje biznesi Amy Morfoot, 21 vjec, e cila u ka mbushur mendjen shoqeve te saj te perfshihen ne kete inisiative bamiresie. Gjithcka pasi e ema e saj u diagnostikua me tumor ne tru.

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama