Rezultate te kerkimit per termin: +Nga +Express

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:47.141Z

Kujdes nga skadimi i makijazhit

Jo gjithmone duhet te bartim makijazh dhe produkte te makijazhit per nje kohe te gjate. Kujdes Bakteret mund t146ju sulmojne. Nga Express me 13 dhjetor 2010 ne ora 1119 Te gjitha vajzat duhet te pranojne nje realitet. Duhet te jene te kujdesshme sidomos ne perdorimin e produkteve te bukurise sep

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:48.768Z

Ndryshimet paszgjedhore

Riformatizimi i Qeverisë së Kosovës do të ndodhë vetëm pas përfundimit të rrethit të tretë zgjedhor të garës për kreun e Komunës së Prizrenit dhe Komunës së Lipjanit, që mbahet më 31 janar. Burime të Expressit thonë se krerët e dy partive në koalicion, PDK dhe LDK, nuk dëshi

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:47.175Z

Milionat e BE për Ballkanin

E përditshmja britanike “Daily Express” krtitikon ashpër vendet e Bashkimit Europian për ndihmën prej 1,1 miliard eurosh vënë në dispozicion të vëndeve si Shqipëria, që janë ende shumë larg aderimit në familjen Europia

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:04.366Z

Pas tre muajsh konfiskojnë hajninë

EULEX ka paralajmëruar se pas tre muajsh do të ndërmerren hapat e parë në luftën kundër krimit ekonomik. Në fillim të vjeshtës, organet gjyqësore do t’ua konfiskojnë pasurinë njerëzve që e krijuan atë në mënyrë të paligjshme. Burime të Express nga misioni europian thonë se

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:53.469Z

Shef Grabovci

Adem Grabovci është emëruar Shef i Grupit Parlamentar të PDK’së. Paraprakisht, kjo pozitë i ishte ofruar Fatmir Limajt, por ai e kishte refuzuar. Në një prononcim për Express, Grabovci thotë se zgjedhja e tij në këtë post është bërë pa asnjë kundërshti. Nga Express më 06

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:17.320Z

Hysi sfidon Interin?

Kampioni dhe fituesi i Superkupës së Kosovës, Hysi pritet që brenda këtij muaji ta sfidojë gjigantin italian, Inter. Gazeta Express ka mësuar se krerët e Federatës së Futbollit të Kosovës, në bashkëpunim me bardhezinjtë, po mundohen t’i bindin italianët për ta zhvilluar një ta

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:12.067Z

Konfirmohet vdekja e personit që u aksidentua sot në magjistralen e Pejës (Foto)

Policia e Kosovës ka konfirmuar se i aksidentuari i sotëm në magjistralen e Pejës ka vdekur. Zëdhënësi i Policisë, Xhevat Ibra ka treguar se nesër do të dalin me raport të detajur lidhur me ngjarjen “Vetëm mund të konfirmoj se pe

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama