Rezultate te kerkimit per termin: +Ngjela

Total: 4200
No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:58.129Z

Spartak Ngjela ne Intervista

E enjte 08 Nentor 2012 1031 Spartak Ngjela ne Intervista Kreu i partise Ligj dhe Drejtesi Spartak Ngjela ka shuar cdo dyshim per daljen nga koalicioni i majte. Ne emisionin Intervista ndersa  prezantoi volumin e dyte te librit te tij Perkulja dhe Renia e tiranise shqiptare Ngjela ka deklaru

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:45.575Z

Ngjela Wikileaks proces demokratik

Spartak Ngjela e ka konsideruar si nje fenomen te ri qe ndihmon procesin demokratik rrjedhjen e informacionit diplomatic nga lsquoWikileaks. Duke folur ne emisionin Top Story ne Top Channel avokat Ngjela u shpreh se Wikileaks eshte nje proces demokratik qe kerkon te zbuloje dicka te thell

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:10.347Z

Ngjela: Protesta po sensibilizon shoqërinë

Kryetari i Partisë për Ligj dhe Drejtësi, Spartak Ngjela ka deklaruar se vendi po qeveriset nga një ekzekutiv me vota të vjedhura. Duke folur në emisionin “Top Story” në Top Channel, Ngjela është shprehur se protesta e opozitës synon të sensibilizojë shoqërinë s

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:49.040Z

Ngjela: Shqiperia s'ka opozite

Deputeti i pavarur Spartak Ngjela tha dje se qeveria ka frike nga Prokuroria e Pergjithshme e ndaj po kerkon ta veje ate nen kontroll. Duke folur per ngjarjen e fundit mes Ministrise se Drejtesise asaj bite Brendshme dhe Prokurorise, Ngjela tha nga foltorja e Kuvendit, se keto nuk tregojne gje tjete

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:19.051Z

Ngjela në Hamallaj, banorët kundërshtojnë

Kryetari i Partisë për Ligj dhe Drejtësi, Spartak Ngjela ishte sot në Hamallaj në një takim me banorët që të enjten u përleshën me policinë për të mos lejuar prishjen e ndërtesave në këtë zonë të Durrësit. Zoti Ngjela, në një prononcim për "Ora News" deklaroi se banorët e H

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:11.356Z

Ngjela: Opozita të rinisë protestat

Kryetari i Partisë Ligj për Drejtësi, Spartak Ngjela, i bëri thirrje dje opozitës që të fillojë protestat për të larguar otomanizmin nga vendi. Në një deklaratë për mediat, ai u shpreh se ne konstatojmë se vijon otomanizmi hoxhjan nëpërmjet një bande otomane, që ka kohë që livad

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:27.389Z

Ngjela: Te shkarkohet antishqiptari Bollano

Shpërthen avokat Ngjela, oratori më i padiskutueshëm i Kuvendit shqiptar. Dhe kësaj radhe, tonet e larta të deputetit Spartak Ngjela, bashkë me argumentet e hekurta, janë drejtuar në mbrojtje të dinjitetit të kombit shqiptar, i cili sipas avokatit është nëpërkëmbur nga një nëpunës

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama