Rezultate te kerkimit per termin: +Ngjela

Total: 4200
No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:10.347Z

Ngjela: Protesta po sensibilizon shoqërinë

Kryetari i Partisë për Ligj dhe Drejtësi, Spartak Ngjela ka deklaruar se vendi po qeveriset nga një ekzekutiv me vota të vjedhura. Duke folur në emisionin “Top Story” në Top Channel, Ngjela është shprehur se protesta e opozitës synon të sensibilizojë shoqërinë s

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:49.040Z

Ngjela: Shqiperia s'ka opozite

Deputeti i pavarur Spartak Ngjela tha dje se qeveria ka frike nga Prokuroria e Pergjithshme e ndaj po kerkon ta veje ate nen kontroll. Duke folur per ngjarjen e fundit mes Ministrise se Drejtesise asaj bite Brendshme dhe Prokurorise, Ngjela tha nga foltorja e Kuvendit, se keto nuk tregojne gje tjete

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:19.051Z

Ngjela në Hamallaj, banorët kundërshtojnë

Kryetari i Partisë për Ligj dhe Drejtësi, Spartak Ngjela ishte sot në Hamallaj në një takim me banorët që të enjten u përleshën me policinë për të mos lejuar prishjen e ndërtesave në këtë zonë të Durrësit. Zoti Ngjela, në një prononcim për "Ora News" deklaroi se banorët e H

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:11.356Z

Ngjela: Opozita të rinisë protestat

Kryetari i Partisë Ligj për Drejtësi, Spartak Ngjela, i bëri thirrje dje opozitës që të fillojë protestat për të larguar otomanizmin nga vendi. Në një deklaratë për mediat, ai u shpreh se ne konstatojmë se vijon otomanizmi hoxhjan nëpërmjet një bande otomane, që ka kohë që livad

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:27.389Z

Ngjela: Te shkarkohet antishqiptari Bollano

Shpërthen avokat Ngjela, oratori më i padiskutueshëm i Kuvendit shqiptar. Dhe kësaj radhe, tonet e larta të deputetit Spartak Ngjela, bashkë me argumentet e hekurta, janë drejtuar në mbrojtje të dinjitetit të kombit shqiptar, i cili sipas avokatit është nëpërkëmbur nga një nëpunës

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:51.112Z

Ngjela: Himara nuk është minoritet

Avokati i njohur Spartak Ngjela kundërshton pretendimet e PBDNJ-së dhe Omonias për ekzistencën e minoritetit grek në Himarë. As Dule dhe as Bollano nuk e njohin historinë. Ata shtyhen nga qarqe të caktuara që nuk merren vesh se çjanë e që nuk dinë se ku kanë kokën. Për çështjen

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:51.735Z

Ngjela: Të largojmë Berishën

Nga Express më 12 shkurt 2011 në ora 13:30 Përfaqësuesi i opozitës së bashkuar në Shqipëri, Spartak Ngjela, ka rikonfirmuar planin e aleatëve për të zhvilluar një protestë masive më 18 shkurt. Duke folur pas mbledhjes së krerëve të partive të opozitës, Ngjela ka deklaruar se s

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama