Rezultate te kerkimit per termin: +Ngjela

Total: 4200
No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:11.356Z

Ngjela: Opozita të rinisë protestat

Kryetari i Partisë Ligj për Drejtësi, Spartak Ngjela, i bëri thirrje dje opozitës që të fillojë protestat për të larguar otomanizmin nga vendi. Në një deklaratë për mediat, ai u shpreh se ne konstatojmë se vijon otomanizmi hoxhjan nëpërmjet një bande otomane, që ka kohë që livad

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:27.389Z

Ngjela: Te shkarkohet antishqiptari Bollano

Shpërthen avokat Ngjela, oratori më i padiskutueshëm i Kuvendit shqiptar. Dhe kësaj radhe, tonet e larta të deputetit Spartak Ngjela, bashkë me argumentet e hekurta, janë drejtuar në mbrojtje të dinjitetit të kombit shqiptar, i cili sipas avokatit është nëpërkëmbur nga një nëpunës

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:51.112Z

Ngjela: Himara nuk është minoritet

Avokati i njohur Spartak Ngjela kundërshton pretendimet e PBDNJ-së dhe Omonias për ekzistencën e minoritetit grek në Himarë. As Dule dhe as Bollano nuk e njohin historinë. Ata shtyhen nga qarqe të caktuara që nuk merren vesh se çjanë e që nuk dinë se ku kanë kokën. Për çështjen

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:51.735Z

Ngjela: Të largojmë Berishën

Nga Express më 12 shkurt 2011 në ora 13:30 Përfaqësuesi i opozitës së bashkuar në Shqipëri, Spartak Ngjela, ka rikonfirmuar planin e aleatëve për të zhvilluar një protestë masive më 18 shkurt. Duke folur pas mbledhjes së krerëve të partive të opozitës, Ngjela ka deklaruar se s

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:12.649Z

Ngjela: BE, ultimatum Berishes

Kryetari i Partise per Ligj dhe Drejtesi, Spartak Ngjela ka deklaruar se greva e opozites kishte nje domethenie te madhe. Duke folur ne emisionin “Shqip” ne Top Channel, Ngjela ka akuzuar kryeministrin Berisha se ka dashur ta diskretitoje ate, por nuk ia ka arritur qellimin p

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:39.212Z

Një Spartak si Ngjela

Nga Elton METAJ Avokati është një ndër markat më të njohura të politikës shqiptare të 25 viteve të fundit, me shkathtësinë në të folur, argumentet e stërholluar dhe mprehtësinë e trajtimit të fenomeneve. Pas emrit të koduar qëndron Spartak Ngjela, një politikan joelektoral, por

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:35.844Z

Ngjela: Vështirë të dekriminalizohet politika shqiptare

Avokati Spartak Ngjela e ka konsideruar si të vështirë dekriminalizimin e politikës, pavarësisht se ndërkombëtarët po kërkojnë vendosjen e ligjit dhe drejtësisë. Duke analizuar situatën nga Korça, Ngjela flet për faktet e sjella nga ndërkombëtarët dhe zgjidhjen e kësaj çështje

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama