Rezultate te kerkimit per termin: +Ngjela

Total: 4200
No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:50.744Z

Spartak Ngjela thyen heshtjen: Jam kundër qeverisë së re, Rama shkeli paktin

03-08-2013 / Gazeta 55 "Kërkova Ministrinë e Drejtësisë, mu ofrua një post fiktiv në qeveri" Spartak Ngjela akuzon Edi Ramën se nuk respektoi paktin me të, që kishte të bënte me një post ministror në kabinetin e ri. Bëhet fj

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:09.588Z

Ngjela: Në shesh, deri sa të rrëzojmë qeverinë

Tiranë, 30 prill, NOA Update Ne do të rrimë këtu deri në momentin derisa ti japim fund kësaj qeverisje që nuk ka dalë nga populli. Ky ka qenë ultimatumi që ka dhënë nga podiumi i vendosur poshtë godinës së Kryeministrisë, aleati i opozitës, Spartak Ngjela, kryetar i Partisë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:32.190Z

Ngjela: A kërkon Rama ndihmë në Rusi? Verifikojeni

Avokati Spartal Ngjela i ftuar në 360 Gradë nga Artur Zheji në Ora News, duke folur për ndikimin rus në Shqipëri, u shpreh se politika shqiptare e ka shitur interesin kombëtar që nga Esat Toptani e këtej për të ruajtur pushtetin e vet. Pjesë nga deklarata: Ngjela: Politika shqiptare gji

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:17.091Z

VIDEO/ Ngjela tallet me Bashën: E dija që imitonte një femër. Grida Duma: Merru me atë avokaten seksi ti

Spartak Ngjela, i ftuar në emisionin Opinion, është tallur me Grida Dumën dhe Lulzim Bashën mbrëmjen e djeshme. Ndërsa dëgjonte duke folur Grida Dumë, ai ka thënë: E dija që Lulzim Basha imitonte një femër, ja imiton këtë. Por Grida i ka kujtuar atij një avokate seksi që Ngjela

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:05.700Z

Ngjela: Të rivendosim demokracinë e nëpërkëmbur

TIRANË- Spartak Ngjela në emër të koalicionit opozitar deklaroi sot për mediat se në vend po nëpërkëmbet demokracia dhe kjo gjendje sipas Ngjelës duhet të ndryshojë me forcën e opinionit publik. Kreu i PLD-së paralajmëroi k&e

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:32.351Z

Ngjela: Arsyet e përplasjes mes Presidentit dhe Topallit

"Çështja e bllokimit të dekreteve të Presidentit përbën frikën e Berishës dhe Topallit nga drejtësia dhe rënia nga pushteti". Kështu është shprehur avokati dhe deputeti i Kuvendit, Spartak Ngjela, i cili në një intervistë për "Shqip" ka treguar thembrën e Akilit për vonesën e dek

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:42.940Z

Ngjela promovon librin “Përkuljae rënia e tiranisë shqiptare “’91-‘96”

Të tjera rreth shkrimit VIDEO/ Kushtuar Pashkos e Hajdarit TIRANE- Bibliotekës shqiptare i shtohet vëllimi i tretë i politikanit të njohur Spartak Ngjela i titulluar “Përkulja dhe rënia e tiranisë shqiptare 1991-1996” . I ndarë në 29 kapituj me fakte reale, ky lib

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama