Rezultate te kerkimit per termin: +Ngjela

Total: 4200
No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:51.735Z

Ngjela: Të largojmë Berishën

Nga Express më 12 shkurt 2011 në ora 13:30 Përfaqësuesi i opozitës së bashkuar në Shqipëri, Spartak Ngjela, ka rikonfirmuar planin e aleatëve për të zhvilluar një protestë masive më 18 shkurt. Duke folur pas mbledhjes së krerëve të partive të opozitës, Ngjela ka deklaruar se s

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:12.649Z

Ngjela: BE, ultimatum Berishes

Kryetari i Partise per Ligj dhe Drejtesi, Spartak Ngjela ka deklaruar se greva e opozites kishte nje domethenie te madhe. Duke folur ne emisionin “Shqip” ne Top Channel, Ngjela ka akuzuar kryeministrin Berisha se ka dashur ta diskretitoje ate, por nuk ia ka arritur qellimin p

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:39.212Z

Një Spartak si Ngjela

Nga Elton METAJ Avokati është një ndër markat më të njohura të politikës shqiptare të 25 viteve të fundit, me shkathtësinë në të folur, argumentet e stërholluar dhe mprehtësinë e trajtimit të fenomeneve. Pas emrit të koduar qëndron Spartak Ngjela, një politikan joelektoral, por

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:35.844Z

Ngjela: Vështirë të dekriminalizohet politika shqiptare

Avokati Spartak Ngjela e ka konsideruar si të vështirë dekriminalizimin e politikës, pavarësisht se ndërkombëtarët po kërkojnë vendosjen e ligjit dhe drejtësisë. Duke analizuar situatën nga Korça, Ngjela flet për faktet e sjella nga ndërkombëtarët dhe zgjidhjen e kësaj çështje

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:27.459Z

Ngjela: Kërkon hetimin e Bollanos

Në seancën e ditës së hënë në Kuvend, deputeti Spartak Ngjela ka ngritur shqetësimin e tij në lidhje me deklaratat e bëra nga kryetari i Bashkisë së Himarës, Vasil Bollano. Ngjela ka qenë mjaft i ashpër në qëndrimin e tij, duke e quajtur një injorant dhe kundërshtar të hapur të

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:08.114Z

Ngjela: Topi të shkarkojë gjyqtarët

Kreu i Partisë Ligj dhe Drejtësi, Spartak Ngjela, duke iu referuar vendimit më të fundit të Gjykatës së Apelit për të lënë në arrest me burg ish-kreun e Gardës, Ndrea Prendi, i bën thirrje Presidentit Topi të reagojë. Sipas tij, Presidenti duhet të shkarkojë gjyqtarët e korruptuar

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:55.484Z

Ngjela Kerkojme zgjedhje te parakohshme

Tirane 19 mars NOA 8211 Kerkojme zgjedhje te parakohshme. Kjo eshte kerkesa e perseritur e Opozites se Bashkuar qe perfaqesuesi i saj Spartak Ngjela ka bere me dije sot para mediave. Sipas tij Opozita e Bashkuar se nuk do te ndalet deri ne rrezimin e qeverise. Ajo do ta tregoje forcen e saj me ane t

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama