Rezultate te kerkimit per termin: +Nick

Total: 1616
No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:38.685Z

Nick: Me Mariah Carey bëra seks vetëm pasi u martova (FOTO)

Edhe pse ata kanë pasur shumë eksperienca seksuale, duke qenë se kanë qenë të lidhur disa herë, Nick Cannon dhe Mariah Carey kanë bërë seks vetëm pasi janë martuar. Të paktën kështu pretendon Nick, i cili ka thënë se me këngëtaren e njohur nuk ka bërë seks deri ditën e marte

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:54.128Z

Çfarë po ndodh mes Marah Carey dhe Nick Cannon?

Askush nuk po e kupton se ç’po ndodh në të vërtetë me Mariah Carey dhe ish-bashkëshortin e saj Nick Cannon, sepse gjitHçka që thuhet dhe dëgjojmë është kontradiktore. Cannon publikoi një tjetër këngë hip-hop, ku përshkruante jetën e tij. Këtë herë ai fliste për divorcin d

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:53.361Z

Nick Alden, një nga viktimat e Frankfurtit

Cathy Garner shqetësohej se djali i saj, do të ishte në rrezik në Afganistan por Nick Alden, 25 vjeç, nuk mbërriti kurrë atje. Ai u vra në Aeroportin e Frankfurtit nga Arid Uka. Cathy mori lajmin nga ish-burri i saj, që i tha se djali i tyre u nis drejt

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:52.622Z

Nick Cannon: Unë nuk po pengoj martesën e Mariah Carey

E pavarësisht fjalëve të shumta që përhapen për të dhe divorcin nga Mariah Carey, moderator Nick Cannon vazhdon të insistojë që nuk po pengon martesën e këngëtares me miliarderin James Packer. Gjithcka që Nick dëshiron është vetëm të shoh ish-bashkëshorten e tij të lumtur. Proce

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:01.568Z

Mariah Carey: Gëzuar ditëlindjen Nick Jam duke pritur për ty

Nick Cannon, bashkëshorti i Mariah Careyt, ditën e djeshme festoi 33 vjetorin e tij së bashku me familjen. Po cila ishte dhurata e Mariah për Nickun? Fillimisht ajo postoi një fotografi  të saj intime në rrjetin social Twitter mbi të cilin kishte shkruar : “Gëzuar Ditëlindjen Nick

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:42.599Z

Merr fund fejesa e Iggy Azalea me Nick Young, zbulohet tradhtia

Duket se edhe kjo e radhës është një tjetër dashuri e dështuar në jetën e Iggy Azalea. Raportohet se këngëtarja është ndarë nga i fejuari Nick Young me të cilin po planifikonte dhe dasmen. D Angelo Russell një nga miqtë më të mirë të Nick publikoi një video në rrjetet sociale e

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:50.817Z

Nick Jonas pendohet për pjesëmarrjen në grupin Jonas Brothers

Në dokumentarin e tij, këngëtari Nick Jonas ka vendosur që të flasë hapur më publikun, e të tregojë të vertetën e grupit Jonas Brothers, pavarësisht se dy anëtarët e tjerë ishin vëllezërit e tij të mëdhenj Joe dhe Kevin. Shkurtimisht dhe qartë, Nick e nis deklaraten duke thënë

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama