Rezultate te kerkimit per termin: +Nick

Total: 1616
No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:40.469Z

Nick Carter, jo më beqar!

Backstreet Boy Nick Carter është tani një djalë i martuar. Këngëtari  34-vjeçar dhe e fejuara e tij ekspertja e fitness-it Lauren Kitt zhvilluan ceremoninë e tyre në Bacara Resort dhe Spa në Santa Barbara këtë të diele. Por fejesa e tyre u lajmërua që në shkurt të 20130-tës, kur N

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:24.643Z

Arrestohet Nick Carter i Backstreet Boys

Transmetuar më 14.01.2016 - 13:31 Probleme të mëdha për bjondin e grupit Backstreet Boys. Nick Carter, anëtar i një prej grupeve muzikore më të famshme në botë, u arrestua pas një sherri të shkaktuar në një lokal n

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:40.362Z

Nick Carter i jep fund beqarise

0 p styletext-align justifyIsh-pjesetari i grupit Backstreet Boys Nick Carter i cili ishte zotuar se nuk

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:50.326Z

Nick Jonas: Selena Gomez është shumë e zgjuar

Edhe përse tani nuk janë më bashkë, Nick Jonas ka vetëm fjalë pozitive për të thënë për ish të dashurën Selena Gomez. Në intervistën e tij për Entertainment Weekly, këngëtari 23-vjeçar nuk ndalon së komplimentuari Selenën për zgjuarsinë e saj dhe për këngët e suksesshme. Ni

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:43.457Z

Nick Jonas i çmendur pas Jennifer Lawrence

Nick Jonas njihet për lidhjet që krijon me femrat e bukura, një nga ato ka qenë dhe ajo me Olivia Culpo, ish Miss Univers. Më pas erhdi Kate Hudson, për të cilën nuk ka dashur të jap shueme detaje, dhe në përfudnim duket se në mendjen e tij është Jennifer Lawrence. Edhe përse bashkë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:54.890Z

Nick Jonas bën publike lidhjen me Oliva Culpo

Ata janë bërë të njohur vite më parë dhe përsëri vazhdojnë të ruajnë popullaritetin e dikurshëm. Si të gjithë VIP-at, qendrën e vëmendjes nuk e fitojnë vetëm me një këngë të bukur dhe albume të suksesshme, por edhe me romancat me persona të tjerë të botës së televizionit.

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:47.304Z

Mariah Carey dhe Nick Cannon ribashkohen me fëmijët

Mariah Carey edhe përse në krahët e miliarderit Australian me të cilin është fejuar sërish nuk harron se Nick Cannon është babi i fëmijëve të saj, dhe për hir të tyre duhet të takohen shpesh. Ata postuan një foto ku treguan momentet e bukura që po kalojnë ne prani të dy binjakëve

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama