Rezultate te kerkimit per termin: +Nick

Total: 1616
No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:50.326Z

Nick Jonas: Selena Gomez është shumë e zgjuar

Edhe përse tani nuk janë më bashkë, Nick Jonas ka vetëm fjalë pozitive për të thënë për ish të dashurën Selena Gomez. Në intervistën e tij për Entertainment Weekly, këngëtari 23-vjeçar nuk ndalon së komplimentuari Selenën për zgjuarsinë e saj dhe për këngët e suksesshme. Ni

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:43.457Z

Nick Jonas i çmendur pas Jennifer Lawrence

Nick Jonas njihet për lidhjet që krijon me femrat e bukura, një nga ato ka qenë dhe ajo me Olivia Culpo, ish Miss Univers. Më pas erhdi Kate Hudson, për të cilën nuk ka dashur të jap shueme detaje, dhe në përfudnim duket se në mendjen e tij është Jennifer Lawrence. Edhe përse bashkë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:54.890Z

Nick Jonas bën publike lidhjen me Oliva Culpo

Ata janë bërë të njohur vite më parë dhe përsëri vazhdojnë të ruajnë popullaritetin e dikurshëm. Si të gjithë VIP-at, qendrën e vëmendjes nuk e fitojnë vetëm me një këngë të bukur dhe albume të suksesshme, por edhe me romancat me persona të tjerë të botës së televizionit.

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:47.304Z

Mariah Carey dhe Nick Cannon ribashkohen me fëmijët

Mariah Carey edhe përse në krahët e miliarderit Australian me të cilin është fejuar sërish nuk harron se Nick Cannon është babi i fëmijëve të saj, dhe për hir të tyre duhet të takohen shpesh. Ata postuan një foto ku treguan momentet e bukura që po kalojnë ne prani të dy binjakëve

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:22.877Z

Selena Gomez shkëmben mesazhe flirtuese me Nick Jonas

Mbase së shpejti do të shohim një mashkull të ri në jetën e Selena Gomez, dhe është shumë i njohur për ne. Nuk po flasim për Justin Bieber, sepse gjithçka mes tyre ka përfunduar njëherë e mirë, por për një ish partner tjetër, Nick Jonas. Kanë kaluar rreth 8 vite që nga momenti k

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:23.130Z

Nick Carter: Droga me rrezikoi jeten

Pjesetari i grupit “Backstreet Boys”, Nick Carter ka rrefyer per revisten “People” se alkooli dhe droga i kishin rrezikuar jeten, por fale shtrimit ne nje klinike gjendja e tij tani eshte e mire. Kengetari qe peshonte 101 kg ka humbur 26 kg, pas kurimit nga cardiom

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:38.685Z

Nick: Me Mariah Carey bëra seks vetëm pasi u martova (FOTO)

Edhe pse ata kanë pasur shumë eksperienca seksuale, duke qenë se kanë qenë të lidhur disa herë, Nick Cannon dhe Mariah Carey kanë bërë seks vetëm pasi janë martuar. Të paktën kështu pretendon Nick, i cili ka thënë se me këngëtaren e njohur nuk ka bërë seks deri ditën e marte

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama