Rezultate te kerkimit per termin: +Nick

Total: 1616
No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:22.877Z

Selena Gomez shkëmben mesazhe flirtuese me Nick Jonas

Mbase së shpejti do të shohim një mashkull të ri në jetën e Selena Gomez, dhe është shumë i njohur për ne. Nuk po flasim për Justin Bieber, sepse gjithçka mes tyre ka përfunduar njëherë e mirë, por për një ish partner tjetër, Nick Jonas. Kanë kaluar rreth 8 vite që nga momenti k

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:23.130Z

Nick Carter: Droga me rrezikoi jeten

Pjesetari i grupit “Backstreet Boys”, Nick Carter ka rrefyer per revisten “People” se alkooli dhe droga i kishin rrezikuar jeten, por fale shtrimit ne nje klinike gjendja e tij tani eshte e mire. Kengetari qe peshonte 101 kg ka humbur 26 kg, pas kurimit nga cardiom

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:38.685Z

Nick: Me Mariah Carey bëra seks vetëm pasi u martova (FOTO)

Edhe pse ata kanë pasur shumë eksperienca seksuale, duke qenë se kanë qenë të lidhur disa herë, Nick Cannon dhe Mariah Carey kanë bërë seks vetëm pasi janë martuar. Të paktën kështu pretendon Nick, i cili ka thënë se me këngëtaren e njohur nuk ka bërë seks deri ditën e marte

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:54.128Z

Çfarë po ndodh mes Marah Carey dhe Nick Cannon?

Askush nuk po e kupton se ç’po ndodh në të vërtetë me Mariah Carey dhe ish-bashkëshortin e saj Nick Cannon, sepse gjitHçka që thuhet dhe dëgjojmë është kontradiktore. Cannon publikoi një tjetër këngë hip-hop, ku përshkruante jetën e tij. Këtë herë ai fliste për divorcin d

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:53.361Z

Nick Alden, një nga viktimat e Frankfurtit

Cathy Garner shqetësohej se djali i saj, do të ishte në rrezik në Afganistan por Nick Alden, 25 vjeç, nuk mbërriti kurrë atje. Ai u vra në Aeroportin e Frankfurtit nga Arid Uka. Cathy mori lajmin nga ish-burri i saj, që i tha se djali i tyre u nis drejt

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:52.622Z

Nick Cannon: Unë nuk po pengoj martesën e Mariah Carey

E pavarësisht fjalëve të shumta që përhapen për të dhe divorcin nga Mariah Carey, moderator Nick Cannon vazhdon të insistojë që nuk po pengon martesën e këngëtares me miliarderin James Packer. Gjithcka që Nick dëshiron është vetëm të shoh ish-bashkëshorten e tij të lumtur. Proce

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:01.568Z

Mariah Carey: Gëzuar ditëlindjen Nick Jam duke pritur për ty

Nick Cannon, bashkëshorti i Mariah Careyt, ditën e djeshme festoi 33 vjetorin e tij së bashku me familjen. Po cila ishte dhurata e Mariah për Nickun? Fillimisht ajo postoi një fotografi  të saj intime në rrjetin social Twitter mbi të cilin kishte shkruar : “Gëzuar Ditëlindjen Nick

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama