Rezultate te kerkimit per termin: +Niko +Peleshin

Total: 118
No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:25.391Z

“Rama rrahu në zyrë Niko Peleshin”

Kryeministri Rama ka rrahur në zyrë zëvendësin e tij, Niko Peleshin. Kështu shkruan sot në profilin e tij në FB, ish-kryeministri Sali Berisha, duke iu referuar denoncimit në atë që ai e cilëson "Qytetari Dixhital". Postimi i plotë Qytetari dixhital informon rrahjen para pak ditesh nga E

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:25.396Z

“Rama rrahu në zyrë Niko Peleshin”

Kryeministri Rama ka rrahur në zyrë zëvendësin e tij, Niko Peleshin. Kështu shkruan sot në profilin e tij në FB, ish-kryeministri Sali Berisha, duke iu referuar denoncimit në atë që ai e cilëson “Qytetari Dixhital”. Postimi i plot&e

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:50.589Z

Fokus/Gjykata kërkon Niko Peleshin për vjedhjen e pikturave të Vangjush Mios, Edi Rama e bën zëvendësin e tij

02-08-2013 / Gazeta 55 Kryetari i Bashkisë së Korçës e tashmë Zv.kryeministër i Shqipërisë, Niko Peleshi tha dje, se për të është një vlerësim shumë i madh, përzgjedhja në ekipin qeverisës të kryem

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:41.085Z

Zv.kryeministri i Kosovës, Petroviç takime me Metën, Peleshin e Bushatin

Zëvendëskryeministri i Kosovës, Sllobodan Petroviç, i shoqëruar nga një përfaqësi deputetësh të pakicave etnike, u takua dje me përfaqësues të lartë të shtetit shqiptar, si kryetari i Kuvendit, Ilir Meta, zëvendëskryeministri Niko Peleshi dhe ministri i Jashtëm, Ditmir Bushati. Del

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:25.394Z

Berisha Rama rrahu Peleshin ne zyren e tij

Transmetuar me 19012016 - 1257 PUBLICITET Ish-Kryeministri Sali Berisha thote se Edi Rama ka rrahur ne zyren e tij Niko Peleshin Ne nje postim ne profilin e tij ne Facebook ai shkruan se qytetari dixhital informon rrahjen para

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:52.704Z

Rama përpiqet të shpëtojë Niko Peleshin nga akuzat për shpërdorim të miliona eurove me romët

18-08-2013 / Gazeta 55 Zëvendëskryeministri i pritshëm i vendit në qendër të skandalit me fondet për romët. Niko Peleshi, një nga përfituesit më të mëdhenj të fondeve të BE-së, pritet të koordinojë fondet

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:24.538Z

Ylli Manjani replikon me Peleshin e Veliajn: Jeni shokë të mirë, vetëm kam një këshillë për ju

Ish-ministri Ylli Manjani ka reaguar pas deklaratave të Niko Peleshit dhe Erion Veliajt. Ai i falenderon ata për qendrimin e mbajtur. Dua të përshëndes dy shokë të mirë të kësaj mazhorance, Niko Peleshin dhe Erion Velinë. E falenderoj me shumë sinqeritet Zëvendëskryeministrin sepse

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama