Rezultate te kerkimit per termin: +Niko +Peleshin

Total: 118
No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:07.219Z

Berisha: Ja dëshmia e lidhjes së Niko Peleshit me parcelat e hashashit

Një tjetër dëshmi ka ardhur për lidhjet e politikës me fushat e mbjella me kanabis në Shqipëri. Një dëshmi e tillë ka ardhur nga Korça, ku një qytetar denoncon lidhjet sipas tij, të Niko Peleshit me parcelat e mbjella me kanabis-sativa në Drenovë. Ish-kryeministri Sali Berisha, ka b

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:58.623Z

Rama e Blushi kërkojnë votat e korçarëve për Peleshin

Edi Rama dhe Ben Blushi janë shfaqur sëbashku në një tribunë, duke kërkuar votën e qytetarëve të Korçës për kandidatin Niko Peleshi. Edi Rama theksoi se ky bulevard është shëmbëlltyra më e mirë e pengut të qeverisjes vendore, por nëpërmjet Peleshit ai iu rikthye qytetarëve. “

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:41.986Z

Rama në festën e Serenatave në Korçë: Jeni me fat që keni një njeri si Niko Peleshi

KORCË- Kreu i PS-së Edi Rama i ka mbyllur takimet elektorale të së martës, në mënyrë festive. Gjatë fjalës së tij në festën e Serenatave në Korcë, kryesocialisti Rama u shpreh se pas ‘lodhjes nga fjalimet e gjata kjo festë ishte një surprizë e bukur’. Kryesocialisti Ram

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:24.719Z

Pasi e refuzoi, Nishani përqafon Peleshin: Ma bëj hallall, por se kisha me ty

Pak para nisjes së mbledhjes së Këshillit të Sigurisë në Presidencë u betua ministri i ri i Drejtësisë Petrit Vasili. Presidenti Bujar Nishani pati rastin të takonte dhe zv/kryeministrin Niko Peleshi të cilin e mikpriti në këtë ceremoni, por ia mbylli derën për mbledhjen e Këshillit

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:52.771Z

Kitaristi i Guns n Roses foto kujtim me Niko Peleshin

KORCË-Sapo ka mbërritur në Korcë, kitaristi i famshëm i Guns n Roses, Ron Thal ka takuar kryebashkiakun e qytetit juglindor, Niko Peleshi. Kryetari i Bashkisë së Korçës vuri në dukje se kitaristi i grupit legjendar të rock-ut do të jet&eu

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:20.373Z

Zgjedhjet në Kolonjë, denoncimi: Niko Peleshi na ka dhënë 25 euro për të votuar kandidatin e majtë

Një denoncim vjen nga ana e përfaqësuesve të opozitës në Kolonjë për zgjedhjet që janë zhvilluar sot për kryetarin e Bashkisë ku kandidojnë Ilia Stefo nga koalicioni i majtë ASHE dhe Dritan Hajro nga koalicioni i djathtë. Madje kësaj radhe denoncimi është bërë me zë e figurë.

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:50.057Z

Rama prezanton qeverinë, Niko Peleshi zëvendëskryeministër, LSI merr pesë ministri (JA LISTA)

Kryeministri i ri, Edi Rama, ka prezantuar kabinetin e tij të ri, me zëvendëskryeministër Niko Peleshin dhe Ministër të Financave Shkëlqim Canin. Lëvizja Socialiste për Integrim merr pesë ministri, të Drejtësisë me në krye Nasip Naçon, atë të Transportit me Edmond

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama