Rezultate te kerkimit per termin: +Niko +Peleshin

Total: 118
No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:50.057Z

Rama prezanton qeverinë, Niko Peleshi zëvendëskryeministër, LSI merr pesë ministri (JA LISTA)

Kryeministri i ri, Edi Rama, ka prezantuar kabinetin e tij të ri, me zëvendëskryeministër Niko Peleshin dhe Ministër të Financave Shkëlqim Canin. Lëvizja Socialiste për Integrim merr pesë ministri, të Drejtësisë me në krye Nasip Naçon, atë të Transportit me Edmond

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:41.981Z

Rama në festën e Serenatave në Korçë: Jeni me fat që keni një njeri si Niko Peleshi

KORCË- Kreu i PS-së Edi Rama i ka mbyllur takimet elektorale të së martës, në mënyrë festive. Gjatë fjalës së tij në festën e Serenatave në Korcë, kryesocialisti Rama u shpreh se pas ‘lodhjes nga fjalimet e gjata kjo fe

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:58.547Z

Greqi, kandidatii PS Niko Peleshitakon emigrantët

SELANIK- Kryetari i bashkisë së Korcës, kandidat i PS edhe për një mandat tjetër, Niko Peleshi, zhvilloi të shtunën një takim me bashkëqytetarë të tij, që jetojnë e punojnë në Selanik. Peleshi shoqërohej nga deputet

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:07.497Z

Greqi, Venizelos takon Peleshin: Dy vendet tona i lidh edhe aleanca në NATO

Zëvendëskryeministri shqiptar Niko Peleshi zhvilloi sot paradite një takim me zëvendëskryeministrin dhe ministrin e Jashtëm grek, Evangelos Venizelos. Pas takimit, Venizelos ka bërë me dije temat e diskutuara por asnjë deklaratë për cështjen e armëve kimike, që mund të eliminohen në

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:58.618Z

Rama Ne 8 Maj pergjigje Berishes

Në Korçë kreu i Partisë Socialiste, Edi Rama mbështeti fort Niko Peleshin, kandidatin të cilin e cilësoi si arkitekt të ndryshimit të këtij qyteti. “Historia nuk mund të kthehet mbrapa. Ne nuk kemi kohë për të

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:25.390Z
No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:50.734Z

Shkak mashtrimi i Edi Ramës për Ministrinë e Emigracionit dhe keqqeverisja e Niko Peleshit

03-08-2013 / Gazeta 55 Dega e PS në Selanik paralajmëron bojkotin e emigrantëve për zgjedhjet e pjesshme në Bashkinë e Korçës Dega e Partisë Socialiste në Selanik ngre alarmin se emigrantët shqiptarë do bojkotojnë zgjedhjet e p

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama