Rezultate te kerkimit per termin: +Niko +Peleshin

Total: 118
No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:41.981Z

Rama në festën e Serenatave në Korçë: Jeni me fat që keni një njeri si Niko Peleshi

KORCË- Kreu i PS-së Edi Rama i ka mbyllur takimet elektorale të së martës, në mënyrë festive. Gjatë fjalës së tij në festën e Serenatave në Korcë, kryesocialisti Rama u shpreh se pas ‘lodhjes nga fjalimet e gjata kjo fe

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:58.547Z

Greqi, kandidatii PS Niko Peleshitakon emigrantët

SELANIK- Kryetari i bashkisë së Korcës, kandidat i PS edhe për një mandat tjetër, Niko Peleshi, zhvilloi të shtunën një takim me bashkëqytetarë të tij, që jetojnë e punojnë në Selanik. Peleshi shoqërohej nga deputet

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:07.497Z

Greqi, Venizelos takon Peleshin: Dy vendet tona i lidh edhe aleanca në NATO

Zëvendëskryeministri shqiptar Niko Peleshi zhvilloi sot paradite një takim me zëvendëskryeministrin dhe ministrin e Jashtëm grek, Evangelos Venizelos. Pas takimit, Venizelos ka bërë me dije temat e diskutuara por asnjë deklaratë për cështjen e armëve kimike, që mund të eliminohen në

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:58.618Z

Rama Ne 8 Maj pergjigje Berishes

Në Korçë kreu i Partisë Socialiste, Edi Rama mbështeti fort Niko Peleshin, kandidatin të cilin e cilësoi si arkitekt të ndryshimit të këtij qyteti. “Historia nuk mund të kthehet mbrapa. Ne nuk kemi kohë për të

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:25.390Z
No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:50.734Z

Shkak mashtrimi i Edi Ramës për Ministrinë e Emigracionit dhe keqqeverisja e Niko Peleshit

03-08-2013 / Gazeta 55 Dega e PS në Selanik paralajmëron bojkotin e emigrantëve për zgjedhjet e pjesshme në Bashkinë e Korçës Dega e Partisë Socialiste në Selanik ngre alarmin se emigrantët shqiptarë do bojkotojnë zgjedhjet e p

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:24.004Z

Korçë, gjyqi i pikturave të Mios anullohet thirrja e Niko Peleshit

KORÇË - Në Gjykatën e Faktit në Korçë, në procesin gjyqësor të zhdukjes së 64 pikturave nga galeria e arteve “Guri Madhi” , ndryshe nga sa pritej, nuk është paraqitur kryebashkiaku Niko Peleshi, i kërkuar prej ish

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama