Rezultate te kerkimit per termin: +Niko +Peleshin

Total: 118
No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:50.589Z

Fokus/Gjykata kërkon Niko Peleshin për vjedhjen e pikturave të Vangjush Mios, Edi Rama e bën zëvendësin e tij

02-08-2013 / Gazeta 55 Kryetari i Bashkisë së Korçës e tashmë Zv.kryeministër i Shqipërisë, Niko Peleshi tha dje, se për të është një vlerësim shumë i madh, përzgjedhja në ekipin qeverisës të kryem

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:41.085Z

Zv.kryeministri i Kosovës, Petroviç takime me Metën, Peleshin e Bushatin

Zëvendëskryeministri i Kosovës, Sllobodan Petroviç, i shoqëruar nga një përfaqësi deputetësh të pakicave etnike, u takua dje me përfaqësues të lartë të shtetit shqiptar, si kryetari i Kuvendit, Ilir Meta, zëvendëskryeministri Niko Peleshi dhe ministri i Jashtëm, Ditmir Bushati. Del

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:25.394Z

Berisha Rama rrahu Peleshin ne zyren e tij

Transmetuar me 19012016 - 1257 PUBLICITET Ish-Kryeministri Sali Berisha thote se Edi Rama ka rrahur ne zyren e tij Niko Peleshin Ne nje postim ne profilin e tij ne Facebook ai shkruan se qytetari dixhital informon rrahjen para

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:52.704Z

Rama përpiqet të shpëtojë Niko Peleshin nga akuzat për shpërdorim të miliona eurove me romët

18-08-2013 / Gazeta 55 Zëvendëskryeministri i pritshëm i vendit në qendër të skandalit me fondet për romët. Niko Peleshi, një nga përfituesit më të mëdhenj të fondeve të BE-së, pritet të koordinojë fondet

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:24.538Z

Ylli Manjani replikon me Peleshin e Veliajn: Jeni shokë të mirë, vetëm kam një këshillë për ju

Ish-ministri Ylli Manjani ka reaguar pas deklaratave të Niko Peleshit dhe Erion Veliajt. Ai i falenderon ata për qendrimin e mbajtur. Dua të përshëndes dy shokë të mirë të kësaj mazhorance, Niko Peleshin dhe Erion Velinë. E falenderoj me shumë sinqeritet Zëvendëskryeministrin sepse

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:24.557Z

Këshilli i Sigurisë, Nishani refuzon Peleshin

Dy institucionet, ai i Presidentit dhe Kryeministria janë përplasur sërish këtë të enjte, pak orë përpara mbledhjes së Këshillit të Sigurisë Kombëtare për çështjen Balili. Përpara se kryeministri të nisej për një vizitë zyrtare për në Prishtinë, Ëngjëll Agaci i ka kërkuar

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:24.584Z

Nishani i shkon deri në fund konfliktit me Ramën, spranon Peleshin. Nis mbledhja për Balilin

Këshilli i Sigurisë ka nisur mbledhjen e tij, të thirrur nga presidenti Bujar Nishani pas kërkesës së Ilir Metës. Kreu i shtetit i ka shkuar deri në fund përplasjes me kryeministrin Edi Rama, teksa nuk është bindur për të pranuar në vend të tij në këtë mbledhje zv.kryeministrin

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama