Rezultate te kerkimit per termin: +Niko +Peleshin

Total: 118
No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:24.557Z

Këshilli i Sigurisë, Nishani refuzon Peleshin

Dy institucionet, ai i Presidentit dhe Kryeministria janë përplasur sërish këtë të enjte, pak orë përpara mbledhjes së Këshillit të Sigurisë Kombëtare për çështjen Balili. Përpara se kryeministri të nisej për një vizitë zyrtare për në Prishtinë, Ëngjëll Agaci i ka kërkuar

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:24.584Z

Nishani i shkon deri në fund konfliktit me Ramën, spranon Peleshin. Nis mbledhja për Balilin

Këshilli i Sigurisë ka nisur mbledhjen e tij, të thirrur nga presidenti Bujar Nishani pas kërkesës së Ilir Metës. Kreu i shtetit i ka shkuar deri në fund përplasjes me kryeministrin Edi Rama, teksa nuk është bindur për të pranuar në vend të tij në këtë mbledhje zv.kryeministrin

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:07.219Z

Berisha: Ja dëshmia e lidhjes së Niko Peleshit me parcelat e hashashit

Një tjetër dëshmi ka ardhur për lidhjet e politikës me fushat e mbjella me kanabis në Shqipëri. Një dëshmi e tillë ka ardhur nga Korça, ku një qytetar denoncon lidhjet sipas tij, të Niko Peleshit me parcelat e mbjella me kanabis-sativa në Drenovë. Ish-kryeministri Sali Berisha, ka b

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:58.623Z

Rama e Blushi kërkojnë votat e korçarëve për Peleshin

Edi Rama dhe Ben Blushi janë shfaqur sëbashku në një tribunë, duke kërkuar votën e qytetarëve të Korçës për kandidatin Niko Peleshi. Edi Rama theksoi se ky bulevard është shëmbëlltyra më e mirë e pengut të qeverisjes vendore, por nëpërmjet Peleshit ai iu rikthye qytetarëve. “

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:41.986Z

Rama në festën e Serenatave në Korçë: Jeni me fat që keni një njeri si Niko Peleshi

KORCË- Kreu i PS-së Edi Rama i ka mbyllur takimet elektorale të së martës, në mënyrë festive. Gjatë fjalës së tij në festën e Serenatave në Korcë, kryesocialisti Rama u shpreh se pas ‘lodhjes nga fjalimet e gjata kjo festë ishte një surprizë e bukur’. Kryesocialisti Ram

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:24.719Z

Pasi e refuzoi, Nishani përqafon Peleshin: Ma bëj hallall, por se kisha me ty

Pak para nisjes së mbledhjes së Këshillit të Sigurisë në Presidencë u betua ministri i ri i Drejtësisë Petrit Vasili. Presidenti Bujar Nishani pati rastin të takonte dhe zv/kryeministrin Niko Peleshi të cilin e mikpriti në këtë ceremoni, por ia mbylli derën për mbledhjen e Këshillit

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:52.771Z

Kitaristi i Guns n Roses foto kujtim me Niko Peleshin

KORCË-Sapo ka mbërritur në Korcë, kitaristi i famshëm i Guns n Roses, Ron Thal ka takuar kryebashkiakun e qytetit juglindor, Niko Peleshi. Kryetari i Bashkisë së Korçës vuri në dukje se kitaristi i grupit legjendar të rock-ut do të jet&eu

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama